פעילי חמאס נעצרו על ידי חיילים חרדים

עשרות פעילי חמאס נעצרו בשני הלילות האחרונים על ידי חיילים חרדים מגדוד נצח יהודה של הנח"ל החרדי כחלק מהמאמץ לשחרורם של הנערים החטופים.


עשרות פעילי חמאס נעצרו בשני הלילות האחרונים על ידי חיילים חרדים מגדוד נצח יהודה של הנח"ל החרדי כחלק מהמאמץ לשחרורם של הנערים החטופים. שרשרת המעצרים בוצעה בגזרת מנשה, עליה אמונים החיילים החרדים, בערים טול-כארם וג'נין.

המעצרים של הימים האחרונים נועדו להפעיל לחץ על ארגון החמאס ובכך להוביל את אנשיו לשחרור החטופים. זו הסיבה שהמעצרים אף הורחבו מעבר לגזרת חברון וכוללים כעת גם גזרות נוספות ביו"ש, כמו זאת של החיילים החרדים. יצוין כי בשנה האחרונה, עוד טרם תחילתו של האירוע הביטחוני הנוכחי, נחשב גדוד הנח"ל החרדי לאחד המובילים בחיל הרגלים במספר המבוקשים שעצר. מספר זה עמד עד לאחרונה על מעל ל-300.

בעמותת הנח"ל החרדי, המלווה את החיילים במהלך כל שירותם, מציינים כי "לצד המעצרים, החיילים מרבים בתפילות על החטופים ובאמירת פרקי תהילים לשחרורם המהיר". עוד הוסיפו בעמותה כי "הטלת משימות המעצרים בימים האחרונים על החיילים החרדים מעידה על האמון הרב שרוחש דרג הפיקוד הבכיר לחיילי הגדוד כתוצאה מהישגיו הרבים בשנה האחרונה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.