פעילי 'יהדות התורה' מסתערים על השטח בקמפיין עצמאי: "קמפיין המפלגה רדום" (גלריה)

פעילי 'יהדות תורה' שיצאו לחרוש את השטח לא הסתירו את אכזבתם מהעובדה שהקמפיין רדום ולא נראה בשטח • פעילי המפלגה הלהוטים למען הצלחתה פרסמו מספר סלוגנים – "5,096 לומדי ממלכת התורה 'עטרת שלמה' אף אחד לא יצליח להשתיק אותנו". תיעוד

"כשרבבות יהודים כואבים על כבודה של תורה אף אחד לא יצליח להשתיק אותנו". "4,014 לומדי ממלכת התורה ישיבת מיר אף אחד לא יצליח להשתיק אותנו". "בשביל אלו שאין להם בכ"ו אדר חייבים לנצח". הם חלק מהסלוגנים שילוו את הקמפיין החדש של פעילים ב'יהדות התורה' שיצא אמש לאור לראשונה בכינוס פעילים אמש בתל אביב בהשתתפות ח"כ יעקב ליצמן ואליעזר סורוצקין יו"ר לב לאחים'. על פי התכנון, הקמפיין יעלה בשלטי חוצות ובכינוסים פנימיים עד שהגורמים הרלוונטיים יתעוררו ויפיקו קמפיין דומה משל עצמם.

פעיל מרכזי ב'יהדות התורה' מספר בשיחה עם 'קוקר' מה הוביל לפתיחת קמפיין במקביל לקמפיין הרשמי של המפלגה. "לפעיל יש ביקורת קשה בעיקר על כך שבמודעות התעמולה מטעם המפלגה אין סלוגנים חריפים המדברים ללבו של המצביע החרדי, וכמו"כ אלו שכבר הופצו פורסמו רק ביומונים המפלגתיים אך הפעילים בשטח לא חשים אותו".

הפעיל הוסיף: "זו טעות", "הרבה ממצביעי 'יהדות התורה' הם לא נמנים על העיתונות המפלגתית וחיים אך ורק את הקמפיינים המפורסמים בשטח – בכינוסים ובשלטי חוצות וזו הסיבה שיצאנו כעת פחות מחודש לפני הבחירות בקמפיין מורחב עם למעלה מ-20 סלוגנים שמטרתם לעורר את השטח ולהוביל את המפלגה לעבר המנדט השמיני".

ח"כ יעקב ליצמן ואליעזר סורוצקין הביעו את התפעלותם מהקמפיין המרשים בעת הכינוס אמש בתל אביב וסימנו וי גדול על המסרים שהועברו בו. הגורם הוסיף בשיחה עם 'קוקר' כי דף המסרים שהופץ בשלטי הקמפיין הוא הפרזנטציה המקורית של משרד הפרסום 'שחור לבן' לקמפיין 'יהדות התורה' במידה והיו זוכים במכרז.

אמש בכנס משותף לפעילי 'יהדות התורה' יחד עם פעילי ארגון הקירוב 'לב לאחים' נשא דברים ח"כ יעקב ליצמן שהרחיב בדבריו על מסע הרדיפות חלקם הגלויים ורובם שנעשו בצורה נסתרת כדי לפגוע בכל דרך בציבור החרדי. ליצמן שיבח את הפעילות המשותפת של כלל הקהילות בעיר, ואמר כי "בתל אביב זהו מקום המבחן לכך ש'יהדות התורה' יכולה לגדול מחוץ למאגר המצביעים הסקטוריאלי, ולהוכיח כי יהדות התורה היא בית לכולם ודואגת לכולם כפי שהוכחנו בכל תפקיד שרק החזקנו בו". אמר ליצמן.

הרב אליעזר סורוצקין, סקר את ההתפתחות של עולם התשובה בתל אביב כאשר "מאות ילדים ממשפחות חילוניות מגיעים ללמוד ולהתחנך במוסדות חינוך חרדיים. אם הפעילים שנמצאים כאן הצליחו לשכנע את ההורים להכניס את אותם ילדים למוסדות חרדיים, משימת שכנוע ההורים להצביע עבור 'יהדות התורה' לא אמורה להיות כל כך קשה". אמר הרב סורוצקין.

AuWKbWYNj8ldYrKUBPv7Hwi8OylKJQ9OCEx-HNdij8Sz

Av5ct4kOpW7k29mfjg2i5p5oPIA4Qyigfx1c64Rqxwa1

Aq1gZenjXIouJ0vy5kPIsA625eoFQl-TQyF19xjz938b

ArOkRUnvkgcB3aprZIU3j-Z_OO3VyhcVch7p93LkL4ML

AsfIzhOOgLqQ_SaabAsNWta25FJokRA-LzYN3PLj7SR0

AtE5wNC4dmPwU_TiYd9xPlq6e8ubqzK8VeQ7SqNCoOCQ

AttQoxA6gbTTu2lIV5SDf87gVJyMBc1IfffZon9Ef3Kj

Au1UNpdOYV9GN9koa_43nHqjH6zugsoPnyWOzitW76pi

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קמפיין אומלל !!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא משכנע אף אחד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הדבר היחיד שמדבר לאנשים זה קול קורא ופשוט חבל על הכסף והזמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הכבוד הרבה יותר אפקטיבי
  מהתעמולה הניצית שבסלוגן הרישימי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב