פעילי ליכוד לחוצים מחשיפת התמלולים: "זה מריח לא טוב"

כמו הציבור בישראל גם פעילי הליכוד נדהמו לשמוע את תמלילי ההקלטות בערוץ 2,. פעילי ליכוד בולטים ששוחחו עם חדשות 2 Online, חוששים כי ככל הנראה מדובר בפרשיות חמורות שיביאו לקץ שלטונו של נתניהו.

כמו  הציבור  בישראל גם  פעילי הליכוד נדהמו לשמוע את תמלילי ההקלטות בערוץ 2,.  פעילי ליכוד בולטים ששוחחו עם חדשות 2 Online, חוששים כי ככל הנראה מדובר בפרשיות חמורות שיביאו לקץ שלטונו של נתניהו.

. "האזנתי בקשב רב לציטוטים שפורסמו בין מוזס לרה"מ, ואני לא מבין מה פה פלילי. מדובר בסערה בכוס מים שמעסיקה רק את הברנז'ה התקשורתית", כתב מוטי, פעיל ליכוד, בקבוצת הוואטסאפ  "נאמני נתניהו האמיתיים". והוא לא היחיד בקבוצה שנוטה להאשים את התקשורת בפרשה.

"הם אוהבים לנפח, אתם לא מבינים? יעשו הכל כדי להפיל את ביבי ולהכניס לתודעה של העם דברים מעוותים", השיב יגאל והפנה אצבע מאשימה לעבר התקשורת שלדעתו "רקחה קנוניה" נגד נתניהו.

"כואב לי שגם אם אין כלום תמיד התקשורת אובססיבית כלפי ראש הממשלה ומשפחתו, זה דבר מפחיד שלא קרה בהיסטוריה, לא מאפשרים לו לנהל מדינה", הוסיפה תומכת ליכוד בשם מרגלית.

 

 

פעילי הליכוד סבורים כי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הוא שזה שיכריע האם יוגש כתב אישום כנגד נתניהו . "הוא חייב לנתניהו לא מעט", פסקה עינת מאלר. "הוא צריך להוכיח לשמאל שהוא טועה. השאלה כמה הוא יעמוד איתן מול כל הלחץ של העיתונאים השמאלניים והשמאל, זו השאלה", השיב יגאל.

פעילים מאמינים שראש הממשלה נתניהו ניסה לדובב את מו"ל ידיעות אחרונות ו"למשוך אותו בלשונו" בשיחות שתועדו. "אנחנו רואים פה ראש ממשלה חכם וראש עיתון מוזס טיפש מאוד", הסביר רון אטיאס והוסיף בנחרצות כי "יש פה סחיטה ברורה של נוני מוזס".

 

 

פעיל ליכוד ששוחח עם חדשות 2 Online סבור כי הפעם זה רציני: "אנחנו היינו מאחורי נתניהו בכל השטויות שפרסמתם. בבקבוקים, ברהיטים, בגלידת פיסטוק. עכשיו זה מריח לא טוב. נתניהו אמר בעצמו שאם זה הולך כמו ברווז ומגעגע כמו ברווז אז זה כנראה ברווז. וככה זה נראה גם במקרה הזה". הפעיל האנונימי הסביר: "יכולים להגיד לך אחרת אבל כל שרי הליכוד כבר חושבים על היום שאחרי. לא סתם ראש הממשלה ביטל את הנסיעה שלו לדאבוס – הוא רוצה להיות קרוב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.