פפארצ'י • בקליינע חוזר

לאחר תקופת בצורת מדור הפפארצ'י של אתר קוקר חוזר • הברנז'ה יוצאת לגאולה • יענקי ביכלר חוגג 30 • נהג הח"כ החרדי יוצא לקרב כספי כנגד הח"כ • מי העסקן הבעלזאי שדאג לחיילים בכל תחנת אוטובוס? • הדובר העצלן { החדשות שעשו את השבוע}

מדור הפפארצ'י של אתר קוקר בקליינע, חוזר.  לאחר תקופה של אלול, ו"אחרי החגים", נגמרו לנו ארסנל התירוצים, אך לרוע מזלנו החלו הפיגועים, אולם בעיצה אחת עם אנשי חינוך (משמרת הזה"ב) ולאחר אין ספור טפיחות על השכם בשטיבל המקומי (מתגעגעים) אנו יותר משמחים להכריז בזאת על חזל"ש.

שנתחיל? תודה.

השבוע חגג איש היח"צ יענקי ביכלר יום הולדת 30, למסיבה הוזמנו כל החברים הטובים משכבר השנים, עוד טרום תקופת הסכינים, יענקי הרשה לעצמו לצעוד בקניון 'ממילא' עם רעייתו, לצד האח יום טוב שניהל שיחה עירה עם בקליינע על פריחת משרד היח"צ, שתחת שרביטו מתפרנסים 10 עובדים, ובעיקר מזכירות, כן ירבו.

צילום: פייסבוק
צילום: פייסבוק

בשעה שמנחם זיידה מגייס את כל רבני ביתר למכתב התנצלות,הדובר של רובינשטיין משה גלסנר, בחר לשהות בלונדון, זיידה ניצל את ההזדמנות ויצא לקמפיין להגנה על שמו הטוב.

גלסנר

לא רק גלסנר, הראיס של אלעד,ישראל פרוש נצפה כשהוא טס למסע קצר שמאורגן ע"י ועד עובדי העירייה בראשות היו"ר תומר כהן.

פרוש לך לך

לאחר שציפי לבני וגפני נוהגים לפקוד בכל יום שישי את מאפיית הצבי, קליינט חדש הצטרף למועדון הלקוחות של מאפיית הבורקסים והחלות של בני ברק. אביב גפן, (אכמ"ל) הגיע עם הבן יחף נטול נעליים, לקנות חלות במאפיית ויז'ניץ. היחצ"ן של הרבי המרקד מאמין שהוא עוד ירקוד בפראנצע'ס של זלוטשוב.

גפפן לך לך

אם בתחילת אינתיפדת הקולפנים בקליינע עוד התבצר בביתו וחשש לצאת לסידורים, השבוע אזר אומץ וחזר לימים הגדולים {בהם הסתובב ברחובות רמאללה ובתוככי הכפרים הערביים ביו"ש}, בשבוע שעבר חשף קוקר על מלחמה שמוביל אפשטיין כנגד הצבתם של חיילים חרדים במרכזי הערים, השבוע בקליינע צד חרד"ק  (בגלקסי 2)  ששומר ומגן  על ילדים החרדים אשר מביטים בהערצה לעבר החיילים, הטרנד במדי החאקי התפשט ברשת, ואחרי הפיצות הגיעו תורם של אקדחי הצעצוע.

אפש לך לך

חייל על כל חסיד: מתחקיר קטן שערך בקליינע, מתברר שבשכונות כמו גבעת שאול והר נוף ששם התחנות עמוסות לעייפה באלפי תלמידי – תלמידות אין כלל חיילים, ואילו ליד שמגר בקרייה הבעלזאית ניצבים 2 חיילים עם נשקים שלופים בתחנות ריקות ושוממות. ואתם כבר שואלים, מי העסקן שדאג?…

חייל

ואם כבר מצב ביטחוני,  אריה קניג הפטריוטי ממועצת העיר ירושלים מהווה לכולנו דוגמה ומאבטח מוסדות חינוך

קינג לך לך

לא מפחד: אחד מהלוחמים בעד החיילים החרדים אביגדור רבינוביץ, נצפה השבוע כשהוא הולך בשכונת גאולה בירושלים לצידו של מיקל חזוני.

אביגדור לך לך

יועץ התקשורת והאסטרטג החרדי, דוד רוזנטל, נצפה השבוע ברשת יש במודיעין עילית, רוזנטל נשם לרווחה, סוף סוף אפשר לרכוש עגבניות מבלי ליטול מחשבון..

. רוזנטל לך לך

לאחר שהתחמש באקדח מנחם טוקר חילק שבוע בריכוזי הערים החרדיות אלפי קופסאות של גז מדמיע במרכז מאה שערים – עד בני ברק כולם באים להתחמש.

טוקר לך לך

הידעתם? נהגו של ח"כ לשעבר חרדי תובע את חבר הכנסת בשל הטלת דמי ביטוח על כתפיו של הנהג האלמוני תושב בני ברק.

הידעתם,2. כי דובר של ח"כ חרדי נוהג לנסוע במוניות. הסיבה: כמו בקליינע  מתעצל לסור למשרד הרישוי ולהוציא טופס ירוק.

הלם ותדהמה: בקליינע פגש באחרונה את הכתב לענייני תדהמה, (ההוא שיצא בחריפות כנגד האתרים) בתוך מרכבתו ההדורה, לצידו ישב אחד מכתבי האתרים שעוסק ביח"צנות מסורה. כמה דקות קודם תיעד בקליינע את שר הפנים הבא מפהק לאחר ישיבת קבינט עמוסה {אם לא יהיו שינויים קרדינלים}

דרעי לך לך

בהמשך לאייטם הקודם: השר סילבן שלום נפגש בחשאי עם חכם שלום כהן לקראת משחק הכסאות עם דרעי.

פינה חדשה: קבוצות הווטסאפ: השבוע התנהלו דיוניים קדחתניים בקבוצות הווטסאפ החרדיות בעיקר סביב העלייה להר הבית, לדוגמה, בקבוצת מרכז התקשורת התארחו, יהודה גליק, איתמר בן גביר, וכתבי בלוגים דת"ל שניהלו דיונים סוערים על הנושא הכי בוער בישראל. בקבוצה אחרת עקץ איש ימין קיצוני בן עיתונאי ותיק ומעורך, בפשקעווייל, התכתשו עורכי האתרים החרדים על משמעות נתוני הפייסבוק של אתר מסוים שצבר ליקיים רבים, בקבוצות נוספות התכתשו על נערי הג'ל בין חונה וחבריו, ואילו,הקבוצה המקומית מודיעין עילית  התעוררה לחיים לאחר שהקב"ט המקומי הבהיל כהוגן את תלמידות בית הספר.

בטוויטר כתבי משפחה ממשיכים להוביל את הטון: ארליך צייץ  צפו לשינויים בהרכב הממשלה בשבוע הבא, לרבות אופציה לקאמבק מרענן ומפתיע. יהיה מעניין, אליטוב דאג ליח"צ הגון עבור מלון אוסטריה ובווטסאפ משערים כי האחרון נוהג ללון בבית המלון, יעקב ריבלין לעומתם התאדה מטוויטר.

השבוע נערך טקס השקת  הסדרה שטיסל, שולם ועקיבא שטיסל (דבל'ה גליקמן ומיכאל אלוני), אב ובנו, שעדיין חולקים את אותה דירה בפאתי מאה שערים, את אותו הומור ציני ואת אותו חיפוש אחר אהבה ומעט חום אימהי בעולמנו הקר.  גיטי וייס (נטע ריסקין), אחותו של עקיבא ובתו של שולם, יחד עם בעלה ליפא (זהר שטראוס) מתמודדים בעונה השניה עם תינוק חדש בזמן של משבר , בטקס נכחו , סלבס' וסלביות {לצערנו, תופעה חדשה שפשה במחננו}.

שטיסל לך לך

כוכבי שטיסל- הסידרה הידועה, תועדו כשהם סועדים את ליבם תוך כדי הצילומים בבני ברק.

סטי לך לך

כוכבי המוזיקה החסידית נוטשים את ישראל בזה אחר זה,  יונתן רזאל יטוס לגרמניה, שי ברק ואודי אולמן ממריאים לוינה, גד אלבז לצרפת, ואילו יוסף חיים שווקי לאוסטרליה, חבר המועצת קובי ברומר טס למקסיקו.ישי לפידות הודיע כי הוא גאה לצאת ללונדון כחלק מפרוייקט עולמי: ״שומרים שבת אחת״ אשר ייחגג ברחבי הקהילות בעולם…

ראש עיריית ב״ב חנוך זייברט, הסופר חיים וולדר, העיתונאי יצחק נחשוני ומונה רוזנבלום שימחו יחדיו חולה שהוטס לניתוח חירום.

נחשוני לך לך

המפכ"ל המיועד, רוני אלשיך נכנס השבוע לחנות נעליים בבני-ברק – לקראת כניסתו לתפקיד הוא הצטייד בנעליים, בקליינע ממליץ לו על מגפיים.

אלשיך לך לך

מרדכי בן דוד עדיין בישראל, למרות המצב הביטחוני המלך של המוזיקה החסידית שוהה בארץ הקודש ומסתובב בלי שום פחד בכותל המערבי שם זכה לברכת מי שברך (מההוא שדבר על הצניעות).

מתי שהמדור  נם,  ערך הנגיד ר' שלמה יהודה רכניץ שמחת בית השואבה בסוכתו במלון בו הוא מתאכסן בירושלים. בשנה שעברה היה זה מעין אירוע השקה בלתי רשמי לאלבום ׳שיר' בו התפרסמו מיטב לחניו וביניהם הלהיטים 'ותערב', 'אל הנער הזה' ועוד, בהשתתפות כל ענקי הזמר החסידי. השנה, היה זה גם ערב מוזיקלי משובח לעילא ולעילא כמיטב המסורת במשפחה, במהלכו בוצעו הלחנים החדשים שיצאו לאחרונה מבית מדרשו רכניץ: רחמנא, אני לדודי ועוד. בשמחה נטלו חלק אמנים מכל קצוות הקשת המוזיקלית וביניהם: אוהד מושקוביץ, מוטי שטיינמץ, איציק דדיה, רובי בנט, בני פרידמן, הרב ברוך צ'ייט, משה מנדלוביץ, עוזיה צדוק ואפילו מרדכי בן דוד שקפץ להגיד שלום. על הליווי המוזיקלי הופקד מעבד הבית גרשון פריישטט בתוספת הרכב נגנים מצומצם.

קומזיץ סוכה

 

שבת שלום, ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.