פקיד הבחירות שיגר מייל: "פינדרוס יכול להתמודד"

פקיד הבחירות מאלעד שיגר היום מכתב לעו״ד אברהמי שעתר נגד מועמדותו של פינדרוס בטענה שאינו מתגורר בעיר מייל בו הבהיר לו כי העתירה אינה במקומה. העתירה תגלגל לבית המשפט ותוכרע כמה ימים לפני הבחירות

העתירה נגד פינדרוס נכשלה: פקיד הבחירות מאלעד שיגר היום מכתב לעו״ד אברהמי שעתר נגד מועמדותו של פינדרוס בטענה שאינו מתגורר בעיר מייל בו הבהיר לו כי העתירה אינה במקומה.

"לאור התשובה לא ראינו מקום לנקוט בשלב זה בצעדים נוספים", נאמר בתשובת פקיד הבחירות. העיתונאי ישראל כהן מקול ברמה מדווח עוד כי כעת הכדור אמור להתגלגל לבית המשפט. ההחלטה הסופית תתקבל כמה ימים לפני הבחירות.

בשבוע שעבר נשלחה פניה לועדת הבחירות באלעד לפסול את התמודדותו של יצחק פינדרוס שהיא מנוגדת לחוק, בשל כך שמרכז חייו אינו בעיר אלעד – כך חושף העיתונאי ישראל כהן ברדיו קול ברמה.

דו"ח של חוקר פרטי שעקב במשך שבעה ימים אחר הסגן מירושלים מעלה כי פינדרוס מתגורר בירושלים, את השבת עשה בירושלים וגם בני משפחתו מעידים שאינו מתגורר בעיר אלעד. על פי החוק חובה שהאיש יתגורר באלעד.

עורך הדין אברהמי שעלה לשידור אצל גלסנר בקול ברמה הסביר: "דו"ח מפורט מחוקר פרטי שעקב אחרי פינדרוס מציג הוכחות כי לא עבר להתגורר באלעד. שהה בחגים בירושלים, גם אשתו וילדיו בירושלים. לפני דקות הוגשה בקשה לפסילתו".

עו"ד משה מורגנשטרן שעלה לאחר מכן לשידור טען כי "פינדרוס הסתובב בשמחת תורה בעיר, ונראה אף קונה באחד הסופרמרקטים. קשה להאמין כי גפני – שיפמן יפלו בכזה דבר פעוט".

ב׳דגל׳ אומרים בתגובה: ״מדובר בתביעה חסרת בסיס, המוכיחה את החשש של המתחרים מפני נצחונו של פינדרוס. גורמים שאינם מצליחים לפעול בדרכים מקובלות מנסים להשפיע בדרכים עקלקלות על התוצאה״

 

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שונא אני את דרקי הרשע שללא בושה הריץ את הכאלב הזה פינדרוס בעיר אלעד עיר שרובה ספרדים

  דרקי הרשע אתה תהיה בגיהינם לצמיתות ולא תצא משם כלל
  אין אין יותר מחלל שם שמים ממך

  פינדרוס הגוי זה הישוה ספרדים לקופים |
  הגב
 2. פינדרוס שר''י הישוה ספרדים לקופים אז ימח שמו וזכרו. אמןןןןןןןןןןןןןןןן

  אמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. שיטות של עברינים

  נמאס כבר מההתנהלות של הפרושים שחושבים שהמדינה של סבתא שלהם הגיע הזמן לשנות את המצב

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב