מי החרדיות שהגיעו להשקת הקולקציה החדשה של "גולברי"?

הרשת המקומית גולברי השיקה קולקציה חדשה בהשראת פראי ואצילי. אמרנו "אביב" ו"קיץ" – קיבלנו פרחים, כאווירת הפריחה שמסביב ובתוכנו. המגמה הפרחונית קיבלה ביטוי בשלל פריטי הקולקצייה. הפרזנטורית אסתי גינזבורג פתחה וחתמה את התצוגה, וכמה מנשות הביצה הגיעו עם לוק מושלם לראות מה ללבוש בקיץ הקרוב

אתמול, בהשקה חגיגית בגני התערוכה בתל אביב, השיקה רשת גולברי את הקולקצייה לאביב – קיץ 2018, רגע לפני הקיץ כשהחורף יפנה את מקומו ונצטרך לאפסן את המעילים במדפים עליונים בארון הבגדים שלנו, יצאנו לראות מה מבשר לנו הקיץ באופנה.

הקולקציה החדשה מהווה מענה מושלם לסגנון החיים של האישה הישראלית המודרנית, אישה שמודעת לעצמה ולעוצמתה, ומרכיבה לעצמה מלתחה בהתאם. זו אשת המולטי-טסקינג: אישה שמשלבת נכון בין קריירה ומשפחה, ומוצאת מענה אופנתי לתחומים השונים שמאכלסים את חייה: עבודה, בית ואירועים עסקיים – חברתיים.

על המסלול צנוע ומלא שיק // אלעד גוטמן

בקולקציה פריטים שמתאימים לכל שעה ביום: מערכות קז'ואל לעבודה, שמשדרות נינוחות ומוקפדות, בגדים אוויריים לשעות אחה"צ, ופריטים אלגנטיים ומרשימים לשעות הערב. פריטי הקולקציה מאופיינים בבדים איכותיים, עשירים בהדפסים פרחוניים וגיאומטריים, וברקמות מורכבות.

בין פריטי הקולקציה אפשר למצוא חולצות, טוניקות ושמלות רקומות ומודפסות, אוברולים וג'קטים ייחודיים. בצד הפריטים שמתכתבים עם תחושת הקלילות והנינוחות, המותאמים לאקלים בארץ, בולט ליין שלם של אופנה דרמטית ופראית, שבאה לידי ביטוי בצבעים של קורל ושחור, בשמלות ערב. גולברי  מציגה גם העונה גזרות מחמיאות, בין השאר בזכות שימוש מושכל בתיפורים ייחודיים, בדים אלסטיים ומחטבים פנימיים בלתי מורגשים, וגימורים מוקפדים. יש בקולקציה כל שנדרש כדי להיכלל בקטגוריה של הוט קוטור ישראלי.

המלצמה פגשה כמה מנשות המדיה הבולטות במגזר שהגיעו לתצוגה:  גלית פרידמן ובתה מנהלת רשת גולברי במגזר החרדי ירושלים ובני ברק, אורית שוהם, שרי אסולין, שרי יהל, שלהבת חסדיאל, עדי בורג-כפיר, ליאת גרין ומיכל שקולניק

גלית פרידמן ובתה מנהלות רשת גולדברי במגזר החרדי, ירושלים ובני ברק

 

אורית שוהם

 

שרי אסולין

 

שלהבת חסדיאל

 

ליאת גרין ומיכל שקולניק

 

עדי בורג-כפיר

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגובה לדוגמניות של רשת גולברי

  חרדיות ?????? מזעזע קצת צניעות לא יזיק בכלל

  שושי מנשה |
  הגב
 2. שלהבת חסדיאל התנועה הזאת שלך גורמת לי להקיא ..זה ממש מזכיר דברים רעים ביותר....

  תחזרי בתשובה

  שירה |
  הגב
 3. פני הדור כפני הכלב.. והכלב לצערנו נראה טוב...

  עוד כמה שנים לא רבות בקצב הזה הלבוש הזה יהיה דוס.. תתעוררו

  חיים |
  הגב
 4. אלה חרדיות?? אולי חילוניות או גויות.. לא להאמין לאן הדרדרנו

  זוועה פני הדור כפני הכלב…

  נעם |
  הגב
 5. גועל נפש מרוכז חרדיות להרע שכמוכן תתביישו מחטיאות הרבים

  לעמוד ולהזדעזע

  שלמה כץ |
  הגב
 6. גם בגיהנום הן יהיו בשורה הראשונה

  לא פלא שהאתר קשור לאלי ישי

  חרדי |
  הגב