ראש המוסד שוחח עם ישי והתנצל: "דבריי הוצאו מהקשרם"

לאחר שהכפיש הוא מתנצל: בשיחה שקיים ראש המוסד עם אלי ישי הוא התנצל ואמר: "דברי הוצאו מהקשרם – פועל לצרף חרדים למוסד"

לאחר שהכפיש הוא מתנצל: הבוקר (א') פורסם בעיתון 'הארץ' דברי ראש המוסד תמיר פרדו על התייחסותו לנושא הג'יהאד העולמי ולהשתלטות של ארגון 'דעש' על חלקים מעיראק, ראש המוסד השווה בין ארגון הטרור לבין תנועת ש"ס: "זה איום מטריד מאוד עבור ישראל והם באים להישאר. הם עוטפים את הקהל כמו ש"ס, יש להם מערכת חינוך ורווחה". דבריו עוררו סערה.

הצהריים שוחח יו"ר ש"ס לשעבר ח"כ אלי ישי עם פרדו . פרדו התנצל ואמר שדבריו הוצאו מהקשרם, "ש"ס צוינה כדוגמה לתנועה חברתית הפועלת להנחלת ערכיה בקרב ציבור רחב, לא היה בציון ש"ס בדוגמה כדי לפגוע, אלא להיפך". הדגיש ראש המוסד.

ראש המוסד הביע את צערו אם הובן שלא כהלכה, "אני מתנצל על כך"אמר פרדו לישי,  אני פועל לשילוב המגזר החרדי במוסד וקליטתו במעגל העבודה".  

כזכור, הארץ' מפרסם היום דברים שאמר ראש המוסד, תמיר פרדו, במפגש עם 30 אנשי עסקים בכירים בחוג בית ברמת השרון.

במפגש התייחס פרדו בהרחבה לסכסוך הישראלי-פלסטיני, לג'יהאד העולמי ולמצב במזרח התיכון. לדברי פרדו, הנושא הפלסטיני מהווה את האיום החמור ביותר על מדינת ישראל. חמור יותר אף מהאיום האיראני.

על האיום האיראני אמר פרדו: "איראן עשויה בעתיד לייצר נשק גרעיני או לנסות ולרכוש פצצה גרעינית…אבל לא הייתי ממליץ לכם למהר לרוץ ולקנות דרכון זר".

בהתייחסו לנושא הג'יהד העולמי ולהשתלטות של ארגון 'דעש' על חלקים מעיראק, אמר ראש המוסד: "זה איום מטריד מאוד עבור ישראל והם באים להישאר. הם עוטפים את הקהל כמו ש"ס, יש להם מערכת חינוך ורווחה". פרדו הוסיף: "זה ארגון שדוגל ברצח לשם רצח… חמאס הוא 'לייט' לעומתם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.