פרובוקציה מכוונת? "חיילות תכננו להתיז גז מדמיע לעבר מפגיני 'הפלג'"

לטענת עדי ראייה, החיילות תכננו לערוך פרובוקציה מכוונת באמצעות התזת גז מדמיע לעבר מפגני הפלג שמחו על מעצר העריקים. צפו בתיעוד

פרובוקציה מכוונת? או לינץ' של הפלג? תיעוד שהגיע לידי 'אקטואליק' מעלה כי החיילת שהתיזה גז פלפל לעבר מפגיני הפלג הירושלמי לא היתה לבד, מספר חיילות התקבצו באיזור ההפגנה והחלו בדו שיח עם המפגינים. לטענת עדי ראייה שהיו במקום והביאו את התיעוד ל'אקטואליק', "החיילות תכננו ליזום פרובוקציה מכוונת באמצעות התזת גז מדמיע לעבר מפגני הפלג שמחו על מעצר העריקים".

א', ראייה שהיה במקום ושוחח עם ״אקטואליק״ טוען כי החיילת שהתיזה גז מדמיע נגד המפגינים החרדים אתמול בירושלים שהתה במקום ההפגנה "במשך כשעה". לדבריו,"היא אף הסתובבה עם חברותיה שהציגו את הגז מדמיע לראווה", לטענת עד הראייה: "החיילות תכננו בקור רוח היכן ללכת ולהתיז את החומר".

עדויות אלו אלו באים בניגוד מוחלט לדברים שהפיצה היום ברשת החיילת שטוענת שנקלעה להפגנה ורצתה רק לחלץ אשה מבוגרת שהיתה מוקפת ב״חיות אדם״ כלשונה.

הפוסט שפרסמה החיילת עורר באזז גדול מאוד ברשת החברתית פייסבוק – וזוכה למספר חסר תקדים של אהדה ותמיכה ביחס למספר השעות מאז הוא פורסם. הפוסט מלווה בתגובות נאצה ושטנה נגד חרדים, ואף קריאות להרג חרדים. כל זאת מבלי להבדיל בין הפלגים בציבור החרדי.

צפו בתיעוד

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.