החילונים בבית שמש מציגים: פרובקציה לכבוד שבת

הבחירות בבית שמש חלפו – החרדים ניצחו: אולם, החילונים בבית שמש לא השלימו עם התוצאה ומנסים לעורר פרובקציות.

במהלך השבת הגיעו קבוצה של צעירים חילונים לפארק שממוקם בסמוך לשכונות החרדיות  והחלו להפעיל מוזיקה רועשת למגינת ליבם של החרדים בעיר המקוטבת.

בתמונות שהופצו בפייסבוק נראים פעילים חילונים בבית שמש, כשהם לבושים "בבגדי ים" בסמוך לשכונות החרדיות.

עמליה בוחבוט קורן  (מי שכינתה את החרדים סרטן) בדף הפייסבוק שלה מתארת את השתלשלות האירועים: "באנו קבוצת חברים לבלות שבת בצהריים בגן המשחקים החדש, עם מוסיקה, פיצוחים וחברים, נהנו מאווירה מדהימה"  היא מספרת,  בשלב הזה הופיעה קבוצה של אנשי בלעיש  (חבר מועצה חילוני מקורב לאבוטבול) ודרשו באיומים וקללות, שהמוסיקה תפסק, בטענה שזה פוגע ברגשות החרדים.

לדבריה ,  הפארק עצמו לא ממוקם בשכונה חרדית, והיא כועסת ותוהה,  האם המקומות הלא חרדים, נתונים לכפייה דתית ע״י אנשי בלעיש, או שזו דרכם לפרוע את חובם כלפי החרדים שהכניסו בתמיכתם את בלעיש למועצה, עד איפה השכונות החרדיות עוברות גאוגרפית? אז אנחנו פה לומר לכם NO MORE , אנחנו כאן ונשאר כאן, בואו נמצא ביחד את הגבול שמפריד בנינו – שקוראים לו ה פ ר ד ".  היא כותבת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מתנצלת להגיד לפני שאתם כותבים דברים תבררו הפארק החדש ממוקם בליבה של בית שמש זה שהחרדים אומרים דברים שונים זה שקר !!! אתר של חרדים מטומטמים זה מה שיש לי להגיד מדברים באוויר קודם כל תדעו על מה אתם מדברים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. הפארק ממוקם בבית שמש ולא באזור חרדי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב