פרויקט "מאגר החקיקה הלאומי" של הכנסת – זכה בפרס מצטייני המחשוב 2017

לפרויקט זה שותפות מחלקות רבות בכנסת

הכנסת זכתה היום בפרס על פרויקט מאגר הצעות החוק המוצג ב"מאגר החקיקה הלאומי" שבאתר הכנסת. הפרויקט זכה בפרס בקטגוריית 'דיגיטל וחדשנות' בתחרות מצטייני המחשוב 2017, פרס המוענק על ידי קבוצת "אנשים ומחשבים" שהיא גוף המדיה הגדול בישראל בתחומי המחשוב והטכנולוגיה, והכוללת מספר מגזינים, פורטל אינטרנטי ועוד.

הכנסת הגישה לתחרות את פרויקט "רואים הכול רואים שקוף – שיקוף בזמן אמת של תהליכי החקיקה בכנסת", שהציג את פרויקט "מאגר החקיקה הלאומי" ומהלכים נוספים שנקטה בהם בכנסת בתחום של שקיפות עבודת החקיקה והעשייה הפרלמנטרית.

לפרויקט זה שותפות מחלקות רבות בכנסת: הלשכה המשפטית, אתר האינטרנט, ארכיון הכנסת, חטיבת המידע ואגף טכנולוגיה ומחשוב, והוא משקף את העבודה הפרלמנטרית הנעשית על ידי חברי הכנסת, במזכירות הכנסת, בוועדות הכנסת ובלשכה המשפטית.

יושב ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין בירך את מובילי הפרויקט ואמר: "נושא השקיפות הפך לדגל ואולי לא יהיה מוגזם לומר שהכנסת היא כיום אחד הפרלמנטים השקופים בעולם. אני מאושר על ההכרה והתשבחות ושמח על שהמאמצים העצומים שאנו עושים בכנסת בתחום השקיפות אכן מחלחלים לשכבות שונות בציבור. ברכות ותודות לכול עובדי הכנסת שתרמו ליצירה המשותפת הזו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.