ישראל פרוש בראיון: "ש"ס הביאו לעיר קבוצת מאפייה שיורידו שלטים וירביצו לאברכים" I בתגובה אמר שם טוב: "הוא מזלזל בהמר"ן" • האזינו לראיון המלא

בראיון לפרסטר ברדיו קול חי התראיין ישראל פרוש ובפתח דבריו אמר כי הוא מתרגש ביותר על החלטת מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי לבוא לעיר אלעד, ואמר עוד, "בעצת גדולי ישראל אני מגיע להתמודד לראשות העיר, אפילו שאני לא רציתי כ"כ, אני במפורש אומר שאני לא הולך לנהל לבד את העיר, יש לי צוות של 100 הימים שיעשו הכל עמי ביחד למען הצלחת העיר אלעד".

עוד אמר פרוש: "אני בעז"ה הולך להיות ראש העיר אלעד, ובשנים הקרובות אני יקח את כל האנשים שמכירים את בעיות העיר, וביחד נביא את העיר למצב של רגיעה שלווה אחדות וגם מקצועיות".

כשאמר לו המראיין שקריספל ותנועת ש"ס הולכת לעבוד קשה ואף לפרסם דברים לא נעימים במיוחד על משפחת פרוש, השיב: "אני לא רוצה להכנס להשמצות, אני רוצה לבוא באופן מקצועי בלבד, העיר סובלת כאן שנים רבות, אני רוצה לגרום להפסקת הסבל של העיר הזאת".

אח"כ עלה פעיל קריספל מש"ס מנחם שם טוב והחל להתקיף את פרוש ללא כפפות: "מה עשה הבן אדם הזה פרוש, מה צריך את צוות מאה הימים, האיש הזה הביא שקל לעיר הזאת?, כלום הוא לא הביא, רק ש"ס בנתה את העיר אלעד, הוא מזלזל במרן הגר"ע, יש גבול, וגם אני כועס על כך שהוא גרם לגדולי ישראל להתאמץ ולבוא לעיר, חבל שצריך בכלל בחירות".

האזינו לדברים של פרוש בראיון המלא למשה פרסטר ברדיו "קול חי":

האזינו לפעיל מנחם שם טוב שעלה והתקיף את פרוש:

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מעז יצא מתוק, הבחור שקיבל מכות הוא החומה והמגן מאחל לו שהשם יענה לבקשתו ויעניק לרב פורוש את הניצחון למען כבוד שמו, מה שש"ס עושים בבני ברק זה חמור מכך, הם שכרו בחורים מהחברה שילמו להם הון, וכל רכוש הציבור מושחט וממולא בתמונות של המנוח המר"ן עובדיה יוסף על מתקני בזק, חברת חשמל, המיחזור ומבנים ציבוריים ופרטיים מוצפים בתמונות של מר"ן ואנשים שנפגעים מההשחתה פשוט קורעים את הפוסטר ותמונת הרב ז"ל מחוללת ונרמסת ברגלי האנשים אני אישית זועק אבל מה למועמדי ש"ס ולציבור מלבד הצגה ובכלל בירושלים ראש העיר משלהם וכאן בבני ברק מה? הם פוגעים בכבוד המת ובאלעד בכבוד החי, אני יבקש מחבריי מכרי ואחרים לתמוך בפורוש

  יגאל אלוש מועמד בבני ברק |
  הגב
 2. ישראל פרוש.. אתה לא מחדש לנו כלום! דפוסי ההתנהגות הזו של הבריונות והאלימות של ש"ס מוכרת להמונים! ראה ערך הרה"ג אמנון יצחק.

  רון |
  הגב
 3. למה שרוליק פרוש דיבר יפה ורגוע?
  ולמה מנחם שם טוב צועק ?

  אברהם הלוי |
  הגב
  • אברהם

   תראה את המוצא – אין מה לעשות

   מבין אותם ובוכה אתם תורשתי גינטי

   ויקטור |
   הגב
 4. שרוליק יצאת מלוכלך

  אני בתור ספרדי שסניק חשבתי להצביע לך לראשות אבל כל ההתנהלות האחרונה שלכם וכעת הראיון הזה גרמו לי לחזור לבית הטבעי שלי

  אלי |
  הגב
 5. שרוליק אין עליך

  א–ד–י–ר !!!

  אני לא מאמין שמאיר גל הצליח לעשות לו את זה אם אין לו כישורים שלו עצמו !!!!

  איצקוביץ |
  הגב
 6. שרוליק

  אני גאה בך !!!

  אמרת טוב

  ענית כמו גבר

  חסיד פשוט אבל גאה במועמד שלו לא משנה באיזה תואר הוא יחזיק בח"י חשוון

  הרש'ל |
  הגב