פרוש: "המועצת הורתה לנו לפרוש על הגיוס"

סגן השר פרוש התייחס במהלך הקמת מטה בחירות בבית שמש למשבר הגיוס שאולי יביא לבחירות: "לנו יש החלטה של המועצת בעניין הגיוס שאמרו שאם ימשיך כך אנחנו צריכים לפרוש". צפו

במהלך כנס בחירות בבית שמש למען  בחירתו של משה אבוטבול בבית שמש התייחס סגן השר פרוש למשבר הגיוס שאולי יביא לבחירות: "לנו יש החלטה של המועצת בעניין הגיוס שאמרו שאם ימשיך כך אנחנו צריכים לפרוש".

 

לדברי פרוש, "המועצת יכולה מחר להגיד אחרת ואז נפעל אחרת. אני אומר את זה כי יש כאלו שחלקו על מה שהמועצת אצלינו אמרה אבל אנחנו קיבלנו את ההחלטה הזו וכך צריך לעשות".

מוקדם יותר, יו"ר הקואליציה ח"כ דוד אמסלם התייחס בראיון לגלסנר בקול ברמה על עניין הקדמת הבחירות. "יש הרבה ספקולציות, צריך להמתין עם העניין. אם יהיה שיתוף פעולה נגיע לפיתרון".

על משבר הגיוס שמאיים על הליכה לבחירות אמר אמסלם. "אני יו"ר הועדה שמטפלת בחוק הגיוס, אמרתי לליצמן, דרעי וגפני תסכמו ביניכם דברים ואני יכנס את הוועדה ונתקדם. מאז, לא שמעתי מהם כלום, אני לא עושה מעצמי ומהוועדה – צחוק. אחרי החגים כבר כאן ואין להם תשובות.

אמסלם הוסיף: "הכל תלוי בחרדים, אני לא נמצא בתפקיד על תקן מגשר בין הליטאים לחסידים. אם אין רוב חרדי למתווה הזה, אין מה לדבר בכלל".

על הורדת אחוז החסימה אמר אמסלם, "חד משמעית, אנחנו לא נקדם את הורדת אחוז החסימה אם כלל הסיעות לא יסכימו. חד משמעית, אנחנו לא נקדם את הורדת אחוז החסימה אם כלל הסיעות לא יסכימו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.