"אין לכם רשות להציג מועמד לאלעד"

שעות לפני תום מועד העברת הכתובות של חברי המועצה ברשויות המקומיות, שיגר מאיר פרוש מכתב למשה גפני בו הוא טוען כי "דגל התורה פוצצה את המו"מ, וכי אין להם רשות להציג מועמד לראשות העיר אלעד".

מלחמת המכתבים נמשכת: שעות לפני תום מועד העברת הכתובות של חברי המועצה ברשויות המקומיות, שיגר מאיר פרוש מכתב למשה גפני בו הוא טוען כי דגל התורה פוצצה את המו"מ וכי אין להם רשות להציג מועמד לראשות העיר אלעד.

וזה לשון המכתב:

בהמשך להתנהלות של החודשים האחרונים, לאחר אין ספור פניות והצעות שלנו לדון בהליך של בוררות, לצערנו לא נענינו על ידכם.

לאחר י"ב אייר הודענו לכם בפגישות ובשיחות שההסכם בינינו מחודש תשרי תשע"ד שובש על ידי דגל התורה, במהלך החודשים שלאחר מכן, כאשר גם ההצעה וההסכם שהוכן באמצעות הגר"י סילמן שליט"א, שמונה על ידי דגל התורה לדון בבקשת רבנים וקהילות מהציבור הליטאי בנושא טובת העיר (וללא קשר לתביעות שלנו לגבי שיבוש ההסכם) נדחתה על ידכם משום מה, התרענו והצענו להתדיין בבוררות וגם על זה לא נענינו כאמור בחיוב.

בשבועות האחרונים, היו חילופי מסרים עם הרב יעקב קנייבסקי שהגיע גם לשלב של החלפת טיוטות, אך לצערינו ביום רביעי האחרון, ד' תשרי בערב שלח לנו הנ"ל 13 שינויים על סעיפים שהיו בידיו וחלקם היו בידיו כשבועיים ולא קיבלנו הערות עליהם למרות שקיבלנו הערות על סעיפים אחרים. בשלב זה זיהינו בוודאות שאינכם מוכנים לקיים איתנו את ההסכם בבית שמש, על כן אנו חוזרים על הודעתינו שאין לכם רשות להעמיד מועמד לראשות העיר אלעד בבחירות הקרובות.

יש לציין כי מחר ייסגר באופן רשמי מועד העברת כתובות המגורים, בו יוכלו אישי הציבור להעביר את כתובת מגוריהם, אחד השמות הבולטים שעלו מטעם דגל היה יצחק פינדרוס ששמו עלה כמי שירוץ לראשות העיר מטעם דגל. בשעות הקרובות יפול הפור. משפחת פרוש מתכוונת ללכת עד הסוף ולהריץ את ישראל פרוש בפעם השנייה לראשות העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.