צפו: פרוש מאיים: "החרדים והערבים בדרך לחרם צרכנים" (וידאו)

בצל הדרת החרדים והערבים מתוכניות ה 0% מע"מ, החליט ח"כ פרוש שלא לשבת על זרי הדפנה ולפעול במשותף יחד עם החכי"ם הערבים. צפו בנאומו החריף והמאיים.

הצהריים (רביעי) הגיש ח"כ מאיר פרוש שאילתה בנושא  התכנית של פטור מע"מ לזוגות צעירים המפלה את המגזר החרדי והערבי.

פרוש אמר "אני אומר כאן מעל  הבמה הזו, ידענו ששר האוצר הוא לא אדם אחראי, הוא לא אחראי מכיוון שאנו רואים את ההתייחסות שלו, בכל מה שקשור לתקציב הביטחון, התנהלות חסרת אחראיות בעליל.

"אבל הציבור, לא ידע עד כמה לפיד לא אחראי, כי כבר כל המדינה לעסה את העניין שאין דירות ב 600,00 שקל, וכאשר אין דירות בסכום הזה, מי שזקוק לדירה יחפש משהו. פגשתי כאן בחוץ את שר הרווחה ואמרתי לו ששמעתי שהוא התראיין בכלי תקשורת ממסויים ואמר שבדימונה יש דירות בסכום הזה, שאלתי אותו אם הוא יכול להביא מכתב מראש עיריית דימונה, שהוא מוכן לקלוט 1000 חרדים. שר הרווחה ענה לי שזה לא שייך, אבל מאה כן. מה שאני רוצה לומר לכם שלפיד לא אחראי  כי כשהחרדים יחפשו דירות,  יחפשו מאה בדימונה ויחפשו במקומות נוספים. מה שקורה היום בבית שמש, שקרה בגלל שלא רצו אותנו במקומות אחרים, אז מה שקורה בבית שמש לפיד יגרום שיקרה בכל המדינה.

לסיום אמר פרוש: אני רוצה לומר, הדבר חייב להיות ברור, הרי זה לא נושא אידאלוגי, שיאשימו אותנו שקשרנו את עצמינו עם הציבור הערבי וזה לא יפה, אבל בהחלט הציבור החרדי והציבור הערבי מופלא לרעה, פוגעים בו לא נותנים לו לחיות בו, מה עושה ציבור שלא נותנים לו לחיות בו, הוא יחפש דרכים איך לגרום שיתייחסו אליו, ואני אומר לכם, אני עדיין לא דיברתי עם הסקטור הערבי. אך תדעו לכם שהציבור החרדי והציבור הערבי יידעו איך לארגן חרם צרכנים מבוקר. לא ייתכן מצב שישתמשו בכסף שלנו ולא יתנו לחרדים לאכול וקורת גג, כנ"ל גם לערבים. מתפתח  פה בארץ עימות שאם משרד האוצר ולפיד שחושב שהוא החכם הגדול ינהל כך  את העניין, בכל עיר ובכל יישוב חרדים ייכנסו וגם התפתח חרם צרכנים.

סייעו בהכנת הכתבה עקיבא פלד וישראל שקולניק

צפו מנאומו הסוער

[alooma ref="cde155c74a52e6f995813bd02d14deb0.mp4" src="1"]

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.