פרוש נגד מפלגתו של אלי ישי: "עשרות אלפי קולות ילכו לאיבוד" (הקלטה)

חבר הכנסת מאיר פרוש תקף את אלו הנותנים יד למפלגות הימין שלא עוברות את אחוז החסימה: "עשרות אלפי קולות ילכו לאיבוד" • פרוש רמז כי הגוש החרדי חייב לתמוך בנתניהו: "המועמד שמפלגתו קרובה יותר למסורת ישראל, צריך נציגות חזקה ואיתנה של ח"כי יהדוה"ת".

חבר הכנסת מאיר פרוש השתתף בוועידת מנהלי הת"תים במלון כינר, במהלך דבריו אמר דברים חריפים נגד משתפי הפעולה עם מפלגות השמאל.

כמו כן תקף במרומז את מפלגתו של חבר הכנסת אלי ישי שעלולה לשרוף עשרות אלפי קולות למגזר החרדי.

פרוש פתח את דבריו בדברים נגד הממשלה שכינה במשך כמעט שנתיים, "היום, אחרי שנתיים של ממשלה רעה, קואליציה קשה, קואליציה מתנכרת, יש שברון, אנשים מדוכדכים, אני לא רוצה לומר, מיואשים, אבל כל אחד מאתנו, כל אחד ביהדות החרדית, כולם שואלים, מה יהיה, האן הנציגות בכנסת תוכל לשנות את חוקי הגזירות"?

האם את כל זה הח"כים של יהדות התורה יוכלו לשנות. התשובה בעז"ה, היא כן. אמר פרוש.

פרוש עבר לתקוף את המצביעים לרשימות הימין הקטנות כעין מפלגתו של ח"כ אלי ישי, המאבדים עשרות אלפי קולות שהולכים למפלגות הגדולות: "הזמן לא מאפשר לי להיכנס לפרטים, וגם להסביר איך המפלגות הגדולות ליכוד ועבודה, הן בעיקר שנהנות מכך, וגם על המשמעות שהצבעה למפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה, כמוה כהימנעות, ומה גדולי ישראל אמרו על אלה מתוכנו – ואני לא מדבר על חברי העדה החרדית – שנמנעים".

"אבל כפי שאמרתי, אלה שרוצים לחזק את הימין, והם מצביעים לרשימת ימין שאינה עוברת את אחוז החסימה, אני חוזר שוב, העיקר שנהנות מאותן עשרות אלפי קולות שהולכות לאיבוד, הן המפלגות הגדולות, ושם יש, חוץ מהליכוד, גם את מפלגת העבודה".

בשלב זה רמז פרוש כי הנציגות החרדית חייבת לתמוך בנתניהו לראשות הממשלה: "ובשורה התחתונה, אותו גוש שגדולי ישראל הגדירו אותו לפני 19 שנים ולפני 16 שנים, המועמד שמפלגתו קרובה יותר למסורת ישראל, אותו גוש, אותו מועמד, צריך נציגות חזקה, איתנה בכנסת,הוא צריך עוד ח"כים של יהדות התורה, זו מלחמה בכפירה, זו מלחמה בעמלקיזם, זו גם מלחמה, אלה שמצטיירים כדתיים והם מבקשים להכניס בנו את הקרירות, בכל מיני אצטלאות, כנגד כל אלה שלוחמים בנו, שמאל, ואלה מהימין שנגררים ואלה הדתיים שנתנו יד, שחברו לגרוע שבמפלגות, כדי לנסות ח"ו למוטט את היהדות החרדית".

ח"כ פרוש על הטלטלה שפוקדת את ש"ס 3.1.15
[alooma ref="f0684543b27a775b268c41b1a0c8b200.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שפרוש יתעסק בעניינים שלו ושלא ינסה לדחוף מצביעים לש״ס ע״ח אלי ישי. אגב – ישנם המון אנשים שחושבים שעדיף קול אבוד על קול לש״ס של אריה דרעי.

  אלי |
  הגב
 2. מרן בשמיים עוזר ויעזור לאלי ישי, הוא יעבור את אחוז החסימה.

  תלמיד מרן |
  הגב
 3. פרוש פוחד על חבד שהצביעו לו, וכעת לא יצביעו לו.

  חבד לא מפגרים, הם יודעים, שגם אם פרוש ימני, אבל כל המפלגה שלו שמאלנית.

  כולנו עם אלי ישי – אדם נאמן, ישר דרך, שהביא הרבה הישגים לציבור הדתי ולציבור החלש במדינה.

  תלמיד מרן |
  הגב