פרוש שובר את הכלים: "בני ירוץ לראשות העיר אלעד"

במכתב ששלח סגן השר פרוש ליו"ר דגל התורה ח"כ גפני הוא מבהיר כי לאחר שדגל התורה לא כיבדה את הסכם בית שמש – בנו ירוץ לראשות העיר אלעד

במכתב ששלח סגן השר פרוש ליו"ר דגל התורה ח"כ גפני הוא מבהיר כי לאחר דין ודברים בינינו בכתובים ובעל פה במהלך החצי שנה האחרונה בנוגע להסכם שנחתם חודש תשרי תשע"ד, ולאחר ששובש ההסכם בבית שמש- "אנחנו רשאים להתמודד לקדנציה נוספת לראשות העיר אלעד".

במכתבו הוא מנמק: "בחודשים האחרונים ניסינו להגיע להבנות ולסיכומים בדבר המשך כהונתו של ר' ישראל פרוש לראשות העיר אלעד בהסכמה לקדנציה הבאה, הדברים לובנו ואף הגיע לטיוטות וסיכומים בין הצדדים בהכוונת הגאון הרב סילמן שליט"א, אך לצערנו ברגע האחרון נעצר התהליך. אין ספק שמהלך מסוג –לו היה מתקיים- היה מאפשר המשך של שקט ושלווה בעיר ומונע פילוגים ומחלוקות רח"ל.

"לצערנו", כותב פרוש, "עד לרגע זה לא נעניתם להצעתנו!!! לאור זאת הנני להודיעך שלאחר בירור הלכתי פנימי שערכנו עם מורי הוראה, הרי שאנחנו רשאים להתמודד לראשות העיר אלעד בבחירות הקרובות ונציגנו יהיה ר' ישראל פרוש".

לסיום מציע פרוש: "ככל ויש לכם טענות על המהלך, אנחנו חוזרים ומבהי רים בפעם המי יודע כמה!! שנתייצב במיידי לכל הרכב של בית דין מוסכם או דיון בפני בוררות וזבל"א.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.