פרטים חדשים על החרדי שתעתע בנשות מודיעין עילית

הבוקר הותר לפרסום כי דודי שטיינהרטר (38), הוא החשוד ממודיעין עילית שביצע מעשים מגונים והונה נשים שונות שעמן ניהל קשרים. בית המשפט האריך את מעצרו ב-8 ימים

הבוקר הותר לפרסום כי דודי שטיינהרטר (38), הוא החשוד ממודיעין עילית שביצע מעשים מגונים והונה נשים שונות שעמן ניהל קשרים. החשוד, הגיע הבוקר לבית המשפט לדיון בעניינו, ובסיומו יצא משם שהוא כבול באזיקים. בתום הדיון, בית משפט השלום בירושלים האריך הבוקר את מעצרו של שטיינהרטר בשמונה ימים.

המשטרה מסרה כי בתום הדיון שנערך בעניין החשוד שעל פי החשד ביצע מעשה חמור, הונאה ומרמה במספר נשים, מעצרו הוארך בבית משפט השלום בירושלים עד לתאריך 7.6.18.

משטרת ש"י גבתה עדות מאחת הגרושות חרדית ואם לשניים, שהעידה כי הוא התנהג אליה באופן שלא כחוק. החשוד שהה עמה בדירתה ברמת השרון – שם נעצר. על פי הדיווח בוינט, נגבתה עדות גם מאשתו הרשמית של שטיינהרטר, תושבת שכונת ברכפלד.

החשוד הבוקר- צילום: יונתן סינדל / Flash90

סנגורו של שטיינהרטר, עו"ד מיכאל עירוני, ביקש בראשית הדיון לאסור את פרסום שמו של החשוד: "לא הייתי מבקש לולא התנהלות ביזיונית של צוותי החקירה. היות ומדובר בחקירה שבה יכולים לפגוע במשפחתו, בילדיו הקטינים ובאשתו, אני מבקש לא להתיר את פרסום שמו ואת שם משפחתו".

למרות הטענות, השופט אלעד פרסקי החליט לפרסם את שמו של שטיינהרטר והורה על הארכת מעצרו בשמונה ימים. "קיים חשד סביר למיוחס למשיב", קבע השופט. "מדובר במספר לא מועט של אירועים בעלי דפוס דומה. לנוכח החשד הסביר הרי שקיימת מסוכנות שנשקפת לאנשים ולכן קיימת עילת מעצר ולעניין זה מצטרפת העובדה כי נגד המשיב עומד כתב אישום בעבירת חמורות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היום הוא מסתובב חופשי

  נכון להיום, נושא הכתבה מסתובב חופשי.
  הוא גר ב הוד השרון עם בת-זוג חדשה ויש לו ילד ממנה.
  הוא עבד בחברא קדישא, אבל פוטר לאחר שהם שמעו על מעלליו.
  עד מתי?

  אראל |
  הגב