פריצות ו'תותים' באמפי בבית שמש (וידאו)

בושה: בחורי ישיבות, בנות סמינרים, ואברכים רבים שבאו לראות את שוואקי קיבלו על הדרך הופעה של זמרים ישראלים ששרו ממיטב שירי המועדונים צפו. {כך נראה מופע חרדי }

קרוב ל-15 אלף איש גדשו אמש את האמפיתאטרון בבית שמש שהתמלא עד אפס מקום.

האמפי בבית שמש הזכיר את הימים הגדולים של גן סאקר כשעיריית ירושלים תיקצבה מופעים לציבור החרדי ואברהם פריד הביא את האלפים,  בימים שסטייל וצניעות התחברו יחדיו. אולם היום עם ירידת הדורות הצטרפו יותר ויותר זמרים לטרנד הלא מופיעים במעורב, וזאת בשל הפריצות הנוראה בהופעות מעורבות שמטיל את האחריות הרבה על כתפיו של הזמר החסידי שמופיע בהופעה.

אמש הגיע לעיר השמש העולה גדול הזמר  החסידי יעקב שוואקי, ורבבות הגיעו לצפות בהופעתו, עד כדי כך שהמשטרה סגרה את הכניסה לאמפי כבר בשעות הערב לראשונה מאז הוקם האמפי.

קודם לכן הופיעו, חנן בן ארי שזכה בתור שיר השנה ללהיט 'תותים', בן ארי הקפיץ את האלפים עם הלהיט ההיסטרי, בין המתנועעים בדבקות היה ניתן לראות מיקרוקוסמוס ישראלי, דתיים, אנגלו-סקסים בחורי ישיבות, בנות סמינרים, ואף אברכים רבים שבאו לראות את שוואקי וקיבלו על הדרך הופעה של אבי נקש שבהתחלה הקפיץ עם "מהפכה של שמחה כי כולנו משפחה", אך מה רבה הייתה התדהמה כשנקש החל לשיר לפני  אלפי החרדים את הלהיט, "קוראים לזה שגעת, קוראים לזה טרפת כשכל המועדון פה"… ואכמ"ל…

לאחר מכן עלה ראש העיר משה אבוטבול שביצע  דואט עם שוואקי, והזכיר את שר הפריפריה אריה דרעי שהעביר תקציב גדול עבור המופע המושקע.

מרחק מאות מטרים משם ברמת בית שמש החרדית הופיע כוכב הזמר החסידי מוטי שטיימנץ,  עם תזמורתו של רולי דיקמן, בתוך בית כנסת לפני אלפי תושבי המקום והבהיר למה הציבור החרדי זקוק באופן נואש להפרדה מגדרית.

 

לסיכום: א"א לשלב בהופעה שמיועדת עבור הציבור החרדי זמרים חילונים, עם כל הכבוד לפתיחות או להתפרקות בציבור החרדי, עדיין יש קווים אדומים שלא חוצים, ואמש הם נחצו.

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני הייתי שם, היה מהמם!!!
  שום פריצות!!!!!
  היתה הפרדה מלאה לרוקדים!!!!
  מאחורה כמו תמיד יש מקום למשפחות שיושבות שם על מחצלות.
  היה מהמם במיוחד חנן בן ארי שהקפיץ את הקהל בשמחה אדירה השמורה לו!!!
  תפסיקו לבלבל ת'מוח ולהכניס לאנשים שטויות לראש!
  תנו לעירית בית שמש לעשות כאלו דברים טובים למען הקהילה!
  שאפו ענק!!!!

  נוכחת |
  הגב
 2. כתבב שעושה חילול ה . בושה ווחרפה . האלו שמשחקים אותה צדיקים בסוף נמצאים יוצר גרועים

  יוחנן |
  הגב
 3. אני ההיתי שם שום פריצות שום נעלים
  מי שזה לא מתאים לא שלא יבואווו

  שירה |
  הגב
 4. ואחר כך ה"חרדים" (שסניקים נוכלים) האלו יבכו על גיוסם לצבא, פיכסססססססססססס

  חילונים בתחפושת חרדים, רודפים את כלל בני הישיבות, והחזון איש פסק שיש להם דין רודף, ומוסרים אותם למלכות.

  לגייס אותם בכח ובכפייה לצבא |
  הגב