ביזיון: מעצב הלביש ידוענית בפרקי תהילים

בושה: בתחרות העיצוב מופיעה האישה כאשר היא לבושה במדים צבאיים בצבע לבן כשעל גבי המדים מודפסים פסוקי תהילים אשר "מעטרים" את כל המדים ,לאורך ולרוחב.

בתחרות המוגדרת ל"מעצבים צעירים " נחשפו בגדים אשר עיצבו מעצבים בתחילת דרכם, כאשר קהל הקוראים נקרא להצביע ולהשפיע על בחירת המעצב המוכשר ביותר.

באחת התמונות מופיעה דוגמנית כאשר היא לבושה במדים צבאיים בצבע לבן כשעל גבי המדים מודפסים פסוקי תהילים אשר "מעטרים" את כל המדים ,לאורך ולרוחב.

אין ספק שלראות פסוקים מספר הישועות של עם ישראל, אשר כתב אותם נעים זמירות ישראל דוד המלך עליו השלום בדם ליבו ובהשראת רוח הקודש ,מעורר חלחלה בכל יהודי אשר אפילו מעט יראת שמים עדיין קיימת בו.

כיצד ניתן להדפיס על בגד שנלבש על דוגמנית פסוקי קודש אלו ללא מורא שמיים?

אכן כאן מתקיים הפסוק מתהילים :"הָיִינוּ חֶרְפָּה לִשְׁכֵנֵינוּ לַעַג וָקֶלֶס לִסְבִיבוֹתֵינוּ"

וכל זאת "בחסות": "מיזם 929 לקריאה מחודשת בתנ"ך".

מעצב המדים הינו עוזי עמרני אשר כתב לגבי "יצירתו : "ספר תהילים ליווה אותי במהלך השירות הצבאי, בנסיעה המתוחה בשיירות בלבנון ובאירועים שחוויתי בתור חובש. יצרתי תלבושת המייצגת מדי ב' של חייל צה"ל. החייל זקוק להגנה ומחפש תמיכה באמונה ובתפילה ברגעי מלחמה ופחד. התלבושת תפורה משתי שכבות של בד שקוף, כשעל כל שכבה מודפסים חלקי פסוקים מפרקי תהילים ותפילות אישיות. הבד השקוף מסמל עבורי את התחושה שההגנה היא חלקית, ושאי אפשר להסתתר לגמרי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התחושה שההגנה היא חלקית?
    מקווה שלא תזכה בהגנה כלל (מתביש במה שכתבתי, אך חש שאי אפשר אחרת)

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב