פרישה משמעותית במשרדו של עו"ד וינרוט ז"ל

היום הודיעו עורכי הדין עמית חדד ועו״ד אריאל רוט, השותף המנהל של משרד וינרוט, על החלטתם לפרוש ממשרדו של ד״ר יעקב ונרוט ז״ל ולהקים משרד חדש ועצמאי.

אל עו״ד חדד ועו״ד רוט מצטרפים מרבית עורכי הדין המובילים ממשרד וינרוט ובכלל כך, עו״ד אליהו וייס, עו״ד תמר פולק, עו״ד נועה מילשטיין, עו״ד אביחי יוסף ועוד.

עו״ד חדד ורוט מסרו, כי הם זכו לעבוד בקרבה ובצמידות הדוקה במיוחד למייסד הפירמה עו״ד ד״ר יעקב ויינרוט ז״ל. העבודה במחיצת עילוי משפטי בסדר גודל שכזה היתה זכות גדולה במיוחד. לאחר פטירתו של ד״ר ויינרוט ז״ל שבו ועלו סוגיות הנוגעות לעניינים פנימיים של המשפחה ושל עזבון המנוח. ״בחרנו לא להיות חלק מהבירור המשפחתי הפנימי ולצאת לדרך חדשה". אנו אמנם פורשים מן המשרד, אך איננו עוזבים את מורשתו של מורנו יעקב ז״ל, ומורשת זו תוביל את דרכנו החדשה״

עו״ד עמית חדד נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים והחשובים בישראל. הוא היה שותפו ויד ימינו של ד״ר יעקב ויינרוט עד יומו האחרון. בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות, האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר שני בקרימינולוגיה בהצטיינות, האוניברסיטה העברית בירושלים.

עוה"ד חדד התמחה אצל שופט בית המשפט העליון אדמונד לוי. במסגרת לימודיו שימש כעוזר מחקר לפרופ' אלון הראל (המחקר התמקד בפילוסופיה של המשפט, תיאוריות פוליטיות ואתיקה) וכעוזר מחקר לפרופ' שמעון שטרית (המחקר התמקד בהיבטים חוקתיים של המשפט הציבור)
בנוסף, שימש כעוזר הוראה בקורסים דיני חוזים ומשפט וכלכלה במרכז האקדמי למשפט ועסקים, רמת גן.
בשנת 2015 בחר עיתון "דה מרקר" את עוה"ד חדד כאחד מהארבעים הצעירים המבטיחים במסגרת הבחירה צוין "במונחים של עולם המשפט נחשב עו"ד עמית חדד למטאור". בנוסף, במהלך שנת 2015 נבחר על ידי מגזין פורבס העולמי לאחד מ 100 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 30. בשנת 2014 בחר מגזין פורבס את עוה"ד חדד לאחד מהצעירים המבטיחים במסגרת הבחירה צוין "עמית הוא עורך דין צעיר המגלה כבר היום יכולות נדירות לגילו. לצד יכולות משפטיות מובהקות הוא מגלה כבר בקיאות בכל הנוגע לרזי הטקטיקה והחקירה הנגדית."
עו״ד רוט היה השותף המנהל בפירמה בשנים האחרונות. עו"ד רוט הינו בעל תואר ראשון במשפטים, והתמחה במשרד ד"ר י. וינרוט ושות', בתפקידיו הקודמים כיהן כמנכ"ל בחברות מרכזיות במשק, וכן כדירקטור במספר חברות מובילות בישראל.
לעו"ד רוט ניסיון רב בהובלה וניהול של עסקאות מורכבות ובהיקפים משמעותיים במשק הישראלי; בניהול הליכים מורכבים בתחומי הליטיגציה האזרחית בערכאות השונות ובניהול מו"מ מורכבים בין חברות ועסקים, בסכסוכים בין בעלי מניות, ובמסגרת זו ייצג ומייצג בהצלחה בהליכי בוררות רחבי היקף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.