פרי החינוך החילוני! ילד תקף מורה והיא כעת נזקקת לפלטינות ברגליה

מתוצאות החינוך בבתי הספר החילוניים, כבר מזמן ידענו כי שם בבתי הספר שלהם התלמידים לא יוצאים מחונכים, ואף לפעמים אלימים עוד יותר.

תלמיד כיתה ד' שלומד בכיתה קטנה של החינוך המיוחד באזור המרכז הרס למורתו את החיים ונזקקה לפלטינות ברגלה,

הסיפור החל כאשר התלמיד ההיפראקטיבי השתולל בהפסקה עם מעדר אדמה, כשביקשה ממנו המורה, החל להימלט ממנה ותוך כדי בעט בה עם המעדר שבידו, המורה רדפה אחריו במטרה לקחת ממנו את המעדר, אך הוא השתולל. המורה ניסתה להרגיעו אך הוא דחף אותה והיא נפלה על סלע. לאחר מכן פונתה לבית החולים עם שברים ברגליה.

הילד טוען שלא הפיל אותה ולא פגע בה, אך קרובת משפחתה של המורה אומרת כי עקב מעשה האלימות של התלמיד היא תיאלץ חודשים רבים להישאר בבית ללא עבודה ואף תזדקק להשתלת פלטינות ברגליה, עקב המכה שקיבלה מהנער האלים.

קרובת המורה שואלת בזעם: ,למה צריך לחכות לרגע האחרון? למה צריך לחכות שדבר כזה יקרה?, וכי למורים אין היום הגנה. הילד הזה היה צריך להיות עם סיוע, היה צריך לשמור עליו. מדובר במורה שנותנת את הנשמה למקצוע ולתלמידים וקשה לי להאמין שבסוף זה מה שהיא מקבלת".

עוד הוסיפה: "זה פגע במורה מאוד. היא בכתה ועברה יום מאוד קשה. אלימות לא צריכה להיכנס לבית הספר. צריך להגן על המורים יותר. אנחנו מקווים שהיא תחלים. חינוך זה בדם שלה. היא באמת אוהבת את זה, זה היה הבית השני שלה וכאילו פגעו בה בביתה שלה". חייה ישתנו בעקבות כך.

צילום: פלאש 90

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כן אני גם חשבתי שהעינינים הוצאו מהקשרם
  ובתור מורה לחינוך מיוחד אתה מיסתכן בעבודה מה לעשות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חחח מצחיקים שכמותכם 'נער בכתה ד" ועוד מחינוך מיוחד??? הגזמתם, אני לא חסיד של חינוך חילוני אבל כאן זה לא קשור

  שמואל |
  הגב