פרסום ראשון: בנט ושקד יציעו לעדינה בר שלום להצטרף

במפלגה הימנית החדשה לא נחים לרגע: בימים הקרובים ינסו במפלגה של בנט – שקד לצרף למפלגתם שורה של טאלנטים מפורסמים. בבורסת השמות: עדינה בר שלום, ביתו של מרן הגר"ע יוסף ששמה מוזכר כמי שתשולב ברשימה החדשה

לאחר שפתחו את מפלגת "הימין החדש" בקול תרועה רמה אמש, והודיעו על נטישת הבית היהודי שינסה לאחד סביבו את שברי המפלגות הדתיות לאומיות שקיימות היום, בסביבתם של השרים בנט ושקד רוצים ליצור תאוצה.

במטרה להיות בשיח כל העת עד לבחירות, החליטו השניים כי כל מס' ימים יודיעו על הצטרפותם של שניים למפלגה, כאשר כל אחד משתייך לזרם אחר דתי/ה וחילוני/ת, זאת במטרה לייצר שוויון בין השניים ולגרום למפלגה להיות ליברלית ומשוחררת.

הערב כבר החלו במפלגה לייצר שמות פוטנציאלים, ובצד של בנט שאמונים על הדתיים, החליטו להעלות כהצעה את שמה של עדינה בר שלום, ביתו של מרן הגר"ע יוסף.

במפלגה התלהבו מעצם הרעיון, שכן בר שלום כמו אחרים יכולה לגרום לעניין סביב המפלגה, מה גם שמפלגתה של בר שלום אמורה לפנות לאותו קהל יעד, ובמפלגה ינסו לנהל מגעים מולה כאשר גורמים המקורבים לבנט ושקד טוענים כי השניים יאיצו את המגעים בקרוב.

גורם בכיר בסביבתם אמר ל'אקטואליק' "ננסה לצרף אלינו את בר שלום, כך נמנע קולות מיותרים שילכו לפח, אנחנו יכולים לאגד את כל הימין החברתי ליברלי סביבנו, התחלנו במגעים ונתקדם בקרוב מאוד".

עדינה בר שלום מסרה בתגובה: "הגב' עדינה בר שלום ראש רשימת אחי ישראלי מובילה יחד עם אלוף (מיל) גדעון שפר את המפלגה. מפלגת אחי ישראלי מבקשת להוביל שיח אחר בפוליטיקה הישראלית המדגיש את הטוב המשותף ולא המפלג ומדגישה עקרונות של שוויון ברשימה בין גברים לנשים, שילוב צעירים ושיתוף ציבור. זאת ועוד כפי המפורט במצע.ראשי מפלגת אחי ישראלי משוחחים עם כל מי שעקרונות אלו בבסיס פעילותו לטובת שיתוף פעולה.
אם השרים שקד ובנט רואים בעקרונות אלו בסיס לפעילותם יהיה מקום לשיח מכבד."

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כמה תחנות הגברת הזאת עברה בדרכה לכנסת? מסכנה. כמו כדור מתגלגלת מרשימה לרשימה. רק

  לא מובן לי למה בכלל מישהו חושב שהיא שווה יותר מכמה קולות של בני משפחתה ותו לא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. עדינה

  עדינה ממובילי יוזמת ז/נבה, נפגשה עם אבו מאזן לפני שנתיים, אז איך בדיוק היא ימין?

  בנצי |
  הגב
 3. משום מה נודף ריח לא נעים מהם ???

  משום מה נודף מהם ריח לא נעים???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב