פרסום ראשון: בש"ס יפנו לבניזרי לחזור לשורות המפלגה

לאחר שעד המדינה במשפטו של הרב שלמה בניזרי, משה סלע, הודה כי שיקר בעדותו, בש"ס מבקשים כעת להחזיר את בניזרי לחיק ש"ס, אולי אפילו בקדנציה הקרובה

פרשת הרב שלמה בניזרי ועד המדינה במשפטו משה סלע ממשיכה להכות גלים ברחבי הארץ, ולאחר הודאתו של סלע כי שיקר במתן עדותו כעד מדינה נגד השר לשעבר מש"ס, נראה כי בניזרי יעשה הכל על מנת לטהר את שמו הטוב.

בתחילת השבוע פרסמנו כאן באתר 'אקטואליק' על המפגש בין השניים, שהתקיים ברדיו ירושלים ולווה על ידי ערוץ 2, שם הבין בניזרי כי העוול שנעשה לו לא ינוקה עד אשר ימחק כלונו.

ואכן, כמו שפורסם אמש, בזמן הקרוב צפוי בניזרי, שר הבריאות לשעבר שהורשע בשלהי שנת 2009 וסיים לרצות את עונשו בשנת 2012, לבקש מנשיא המדינה למחוק לו את אות הקלון שהוצמד לו ולאפשר לו להיות נקי מכל רבב.

צעד זה יוביל לכך שבניזרי יוכל לחזור לחיים הפוליטיים באופן מיידי ללא המתנה לסיום שבע שנות הקלון. למרות שאמר בעבר כי אין בכוונתו לחזור לפוליטיקה, נראה שהפעם הוא נחוש לעשות זאת גם אם לתקופה קצרה, נוכח הנסיבות שיגרמו לניקוי שמו לחלוטין.

גורם בכיר מאוד במפלגת ש"ס אומר לאתר 'אקטואליק' כי בהנהגת מפלגת ש"ס מסתכלים מהצד על הנעשה בסביבתו של השר לשעבר שלמה בניזרי, ויודעים כי זוהי הזדמנות פז עבורם להתרומם ולהתחזק מעל אחוז החסימה.

השר לשעבר, תקף אמנם מספר פעמים את הנהגת התנועה בראשות דרעי, אך שומר על קשר עם חברי הכנסת והשרים של המפלגה, ובש"ס עוקבים מקרוב אחר הנעשה בבקשתו של בניזרי למחיקת הקלון במטרה להחזירו לשורות התנועה כבר בקדנציה הבאה.

הבכיר בש"ס טוען כי "אין ספק שבניזרי יעדיף לחזור לבית שלו, לאן שגדל ולטהר את שמו הטוב. כאן נעשה לו העוול וכאן הוא יסגור מעגל. אנחנו בקשר איתו והלחץ יופעל עליו מלמעלה ברגע שיזוזו דברים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.