בש"ס מנסים לסגור עם קהילות חסידיות באלעד – למען כל מועמד אחר מישראל פרוש

בש"ס לא ממתינים להכרעת דגל התורה באלעד, ומנסים לסגור עם קהילות חסידיות על תמיכה בכל מועמד שירוץ לראשות העיר, נגד ראש העיר המכהן ישראל פרוש

בש"ס לא ממתינים  להכרעת דגל התורה באלעד, ומנסים לסגור בימים אלה עם קהילות חסידיות בעיר אלעד על תמיכה בכל מועמד שירוץ  לראשות העיר, נגד ראש העיר המכהן ישראל פרוש.

מהמידע שהגיע ל'אקטואליק', עולה כי איש הצללים ידוע בש"ס, מקורבו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, פנה בשבוע האחרון לכמה קהילות חסידיות בעיר, במטרה לעקוף את ראש העיר המכהן ישראל פרוש, ולהציג לדגל התורה תמיכה נרחבת בכל מועמד אפשרי לראשות העיר, גם מקרב הקהילות החסידיות, והעיקר שלא קוראים לו "ישראל פרוש".

אלא שעד כה ניסיונותיו של המקורב עלו בתוהו. בכיר באחת הקהילות החסידיות אמר ל'אקטואליק': "היום הם צריכים אותנו בגלל המשא ומתן מול דגל התורה. יום אחרי המו"מ הם ישכחו אותנו, כפי שהתנהגו במשך שנות השליטה בראשות העיר".

כזכור, יש הסכם רוטציה בין שלומי אמונים לדגל התורה באלעד, לפיו בקדנציה הקרובה יתמודד מועמד דגל התורה לראשות העיר ויזכה לתמיכת שלומי אמונים. בשלומי אמונים נחושים לקיים את ההסכם, אך בדגל התורה הדעות חלוקות האם להציב מועמד משלהם לראשות העיר או להמשיך במצב הקיים. בינתיים ההכרעה נמצאת בידי גדולי ישראל, כשמי שמונה לאחראי בנושא הוא הגר"י סילמן שליט"א.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ראש עיר לאלעד

  צריך להחליף את פרוש הדיקטטור באופן דחוף. השחיתות בעיריית אלעד בראשותו של פרוש הרקיעה שחקים. מבחינה רוחנית העיר ספגה מכה קשה. יקח מספר שנים לשקם את החורבן הרוחני בעיר. לשחיתות במחלקת ההנדסה אין אח וריע בשום עירייה בארץ.

  משה |
  הגב
 2. דואג לתושבי אלעד

  ישראל פורוש היה ראש עיר מצויין וחבל להחליף אותו בגלל כבוד. אבל אם כבר החלטתם אז לפחות משהו נורמלי תפסיקו כל פעם להביא אדם מוצנח אחר בעיר יש אנשים מוצלחים

  מיכאל |
  הגב