גפני ל'אקטואליק': "אנחנו מצביעים כל הזמן על כל הגחמות שלהם, עכשיו הגיע תורנו"

ח"כ משה גפני הודיע לפני זמן קצר שהחל מהיום הוא לא מצביע עם הקואליציה, וזאת  מכיוון שלא מעבירים לו את חוק השבת

פרסום ראשון: ח"כ משה גפני הודיע לפני זמן קצר שהחל מהיום הוא לא מצביע עם הקואליציה, וזאת  מכיוון שלא מעבירים לו את חוק השבת. בראיון לכתבנו הפוליטי אומר גפני: "אנחנו במפלגות החרדיות מצביעים כל הזמן על כל הגחמות שלהם, עכשיו הגיע תורנו",  הוא הבהיר תוך שהוא נכנס לרכבו בחניית הכנסת.

בדקות הקרובות יעזוב גפני את המליאה כשהוא לא מקוזז עם האופוזיציה בזמן שחוקים רבים של הקואליציה צפויים לעלות היום להצבעה.

גפני החליט להחרים את הדיונים ואף לגרום לנזק עבור הקואליציה בעקבות הסחבת הגדולה בועדת שרים שדוחה את חוק השבת שלו כבר בפעם השלישית

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רחמנא ליצלן מדעתא דידך... סקנדל - האדמו"רית של גפני מצטלמת עם הנכד שלו בשעת הבר מצוה שלו. לא יאומן עד להיכן גפני הרחיק מדובר בסקנדל ממש, שפלים ונבזים מי שהם התחתית שבתחתית הביא המושחת משה גפני לבר מצוה של נכדו, ולא רק שבאו הוא דאג שיצטלמו נשים הפרוצות ח"כ עם נכד הבר מצוה, הוא לא התבייש והרחיק וביקש מהאדמורי"ת שלו - כך הוא מכנה אותה - שלי יחימוביץ יחד עם עוד חכי"ת שמאלנית אוייבת הדת שיצטלמו עם הנכד שלו בבר מצוה למען שיזכור אותם כל חייו שזה בסדר להצטלם עם אפיקורס. אם דבר כזה היה קורה בכל מקום אחר היו הופכים עולמות, לא היו שותקים, 'יתד נאמן' לא היה יורד מן הנושא חדשים ושנים, אבל כשהמסיונר משה גפני עושה מעשה שכזה שותקים, זה סקנדל הזועק לשמים. חילול שם שמים. התערובת של גברים ונשים אסור. אני מבין את גפני מדוע שיזמין חברי כנסת צריכים קשרים ויחסים טובים עם כולם, וגם אם היה מזמין את הכי קיצוני שבין החכי"ם לא הייתי כותב מילה רעה אחת על כך. אבל כשמצטלמים איתם בצורה שכזו, עם שיקסעס ממש, עם פרוצות, זה מה שיזכור ילד בן 13? זה הרס החינוך, זה מוכיח על משהו מושחת מאוד אצל משה גפני, ממש השטן שמרקד בינינו ומכשיל כולנו בעבירות חמורות מאוד, לדוגמא כמו חידוש גזירת גיוס השמד וכו'. איך מותר לגברים להכנס לנשים? מי התיר להם לשלוף סמרטפונים ולצלם את האירוע הרי כל גדולי הדור אסרו זאת ? אבל: תשמעו טוב, זה אגודת ישראל!!!! אפילו במרץ הנשים נראות יותר צנועות.

  רחמנא ליצלן מדעתא דידך…
  סקנדל – האדמו"רית של גפני מצטלמת עם הנכד שלו בשעת הבר מצוה שלו. לא יאומן עד להיכן גפני הרחיק מדובר בסקנדל ממש, שפלים ונבזים מי שהם התחתית שבתחתית הביא המושחת משה גפני לבר מצוה של נכדו, ולא רק שבאו הוא דאג שיצטלמו נשים הפרוצות ח"כ עם נכד הבר מצוה, הוא לא התבייש והרחיק וביקש מהאדמורי"ת שלו – כך הוא מכנה אותה – שלי יחימוביץ יחד עם עוד חכי"ת שמאלנית אוייבת הדת שיצטלמו עם הנכד שלו בבר מצוה למען שיזכור אותם כל חייו שזה בסדר להצטלם עם אפיקורס.

  אם דבר כזה היה קורה בכל מקום אחר היו הופכים עולמות, לא היו שותקים, 'יתד נאמן' לא היה יורד מן הנושא חדשים ושנים, אבל כשהמסיונר משה גפני עושה מעשה שכזה שותקים, זה סקנדל הזועק לשמים. חילול שם שמים. התערובת של גברים ונשים אסור.

  אני מבין את גפני מדוע שיזמין חברי כנסת צריכים קשרים ויחסים טובים עם כולם, וגם אם היה מזמין את הכי קיצוני שבין החכי"ם לא הייתי כותב מילה רעה אחת על כך. אבל כשמצטלמים איתם בצורה שכזו, עם שיקסעס ממש, עם פרוצות, זה מה שיזכור ילד בן 13? זה הרס החינוך, זה מוכיח על משהו מושחת מאוד אצל משה גפני, ממש השטן שמרקד בינינו ומכשיל כולנו בעבירות חמורות מאוד, לדוגמא כמו חידוש גזירת גיוס השמד וכו'.

  איך מותר לגברים להכנס לנשים? מי התיר להם לשלוף סמרטפונים ולצלם את האירוע הרי כל גדולי הדור אסרו זאת ? אבל: תשמעו טוב, זה אגודת ישראל!!!! אפילו במרץ הנשים נראות יותר צנועות.

  אין בעולם דבר שקוראים קצין חרדי. אבל יש - קצין עמלקי מסיונר אפיקורס גמור |
  הגב
 2. ישר כח!

  ישר כח לאדם שנאבק ושומר על העקרונות שלו למען כל העם!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב