הרב אלחנן פרץ הגיש את מועמדותו לרבנות בית שמש

פרסום ראשון: לפני זמן קצר הגאון הרב אלחנן פרץ שליט"א מרבני העיר בית שמש הגיש את מועמדותו לרבנות העיר

הקרב על הרבנות בית שמש מגיע לישורת האחרונה: לפני זמן קצר הגאון הרב אלחנן פרץ שליט"א מרבני העיר בית שמש הגיש את מועמדותו לרבנות העיר.

מחר בערב זהו המועד האחרון להגשת מועמדות לתפקיד רב העיר בית שמש, והמתח רק הולך וגובר.

ההחלטה התקבלה לאחר שעסקנים מקומיים בעיר וראשי קהילת האברכים הודיעו  לרב  פרץ על כך שיתמכו בו. מוקדם יותר הודיע הרב ברק כהן על הגשת המועמדות.

הרב פרץ קיבל מכתב תמיכה מצד ראשי ישיבות ורבנים גדולים שממליצים עליו כמעומד מתאים לרב העיר. נדמה כי הרב פרץ הוא המעומד המוביל לתפקיד רב העיר בשל התמיכה העצומה בו בקרב אברכים בעיר.

הרב אלחנן פרץ מראשי ישיבת רינת התורה בירושלים, ידוע כמו״ץ ורב קהילה של אברכים ספרדים בבית שמש, אשדוד, וירושלים, מודיעין עילית, ונתניה.

לפני כמה חודשים הוא פתח בית הוראה שם הוא מקבל פניות בנושאי הלכה. הרב יוצא מידי יום לערים החרדיות ומוסר שיעורים רבים בענייני הלכה.

הגאון הרב אלחנן פרץ נחשב לאחד מגדולי תלמידי הגאון הגדול הרב חיים פנחס שיינברג זצ"ל ראש ישיבת "תורה אור", אשר היה יחיד בדורו פוסק הלכה וראש ישיבה.

בנוסף, הרב פרץ עומד בראש קבוצת האברכים אשר מתאפיינת בידע רחב מאוד בכל נושא הלכתי ולמדני.

בחודשים האחרונים החלו עסקנים להריץ את הרב פרץ לרבנות העיר בית שמש, כאמור, בימים הקרובים יודיע הרב פרץ באופן רשמי על כוונתו להתמודד לרבנות העיר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למערכת - נא להסיר תגובה מספר 1

  תגובה של חילוני כופר שפוער את פיו על אחד מגדולי ישראל, אין מקומה באתר חרדי.

  משה |
  הגב
  • חצוף!!!

   חצוף ומחוצף,
   אתה לא מתביש
   הזהרו בגחלתן נאמר גם אם רביב משלם לך על כך….

   בני |
   הגב