פרסום ראשון: חבר מועצת התקשר לרב עמאר: "מוחה על דברי ההבל"

התפתחות בפרשת ההקלטות: אחד מחברי מועצת החכמים של ש"ס התקשר לביתו של הגר"ש עמאר וחיזק את ידיו

מאז פרסום הקלטת החמורה בה נשמע השר דרעי מדבר בצורה חמורה, כלפי הראש"ל ורבה של ירושלים הגאון הגדול הרב שלמה משה עמאר שליט"א. החלו להגיע מאות שיחות מגדולי הרבנים בארץ ובעולם, לחזק את ידיו של הראש"ל, ולמחות כנגד הזלזול בכבוד התורה.

יצויין כי הראש"ל עצמו שוהה כעת במסע חיזוק בספרד, כך שהמסרים לא מגיעים אליו ישירות, אלא דרך בני הבית.

ממידע שהגיע ל'אקטואליק' מסתבר שבין הרבנים וגדולי התורה שהתקשרו לחזק את ידי הרב, ולמחות על הזלזול בכבוד תורה, היה לא אחר מאחד מחברי מועצת התורה של ש"ס, שטרח להתקשר ולומר כי הוא מביע זעזוע עמוק מהדברים החמורים שנאמרו, כמו גם מהסגנון הבוטה והחסר כבוד כלפי כבוד התורה".

בנו של הראש"ל הרב אליהו עמאר אישר את הפרטים אך סירב לציין במי מחברי המועצת מדובר.

כעת נותר לשער כי סביר להניח שמדובר בנשיא המועצת בכבודו ובעצמו, שמצוי ביחסים חמים עם הראש"ל ורבה של ירושלים הרב עמאר, ועצם הקרבה הזו היתה מוקד השיחה כידוע.

כזכור אמש פרסם עמית סגל במהדורת החדשות, הקלטת שיחה בין הרב יעקב כהן, בנו של נשיא מועצת החכמים של ש"ס, לבין אריה דרעי, שם נשמע השר דרעי מדבר בצורה מזלזלת וחסרת תקדים בציבור החרדי, כנגד הראש"ל ורבה של ירושלים הגאון הגדול הרב שלמה משה עמאר שליט"א.בין הדברים אמר השר דרעי: עמאר, עמאר משועמם רוצה רק כוח, הוא מתאים להיות יו"ר ש"ס. לא רב.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש חומר פלילי רציני על דרעי חכו להפתעות

  עד עכשיו זה צחוקים לעומת מה שמחכה לו

  אריק |
  הגב
  • למגיב דוד

   הרב עובדיה דיבר 3 חודשים לפני שנפטר לאחר שהברנש הנל ניצל זאת ועוד כמה והלעיטו את הרב זאת אומרת שאחרי כ ל זה הוסיפו חטא על פשע ומתרבבים על זה חוץ מיזה כשהזדמן למרן לבוא לרב עובדיה סודרו העניינים על הצד הטוב ביותר ועכשיו אתה מבין יותר טוב מכל הרבנים שרוצים שלום חוץ מאותו פוליטיקאי מרושע ועבריין סדרתי

   יוסי |
   הגב