פרסום ראשון: חסידות גור יוצאת להפגין מחר בערד

חסידי גור יגיעו מחר בהמוניהם לערד בכדי להפגין כנגד ראש העיר מטעם 'יש עתיד' ניסן בן חמו, במחאה על הפגיעה בכבודו של מרן האדמו"ר מגור. ההפגנה בתיאום עם המשטרה

המוני חסידי גור, אנשים נשים וטף, יגיעו מחר לערד בכדי להפגין כנגד ראש העיר מטעם 'יש עתיד' ניסן בן חמו, במחאה על הפגיעה בכבודו של מרן האדמו"ר מגור. מארגני ההפגנה קיבלו את אישור המשטרה לקיום המחאה שעלולה להביא לשלהוב יצרים בין הניצים, ובשל כך נערכים במשטרה בכוחות מתוגברים לקראת ההפגנה.

מארגני המחאה החליטו בתיאום עם המשטרה שלא לקיים את ההפגנה מול האירוע שמקיים הערב (שלישי)סגן ראש העיר עופר בן ארצי, וזאת בעקבות המתיחות בין הצדדים והכוונה של המפגינים ללבוש חולצות בגנות האדמו"ר מגור.

לטענת חסידי גור, התושבים במקום הדפיסו חולצות עליהם יתנוסס דיוקנו של האדמו"ר מגור עם הכיתוב הבא: ״זר מגור", הערכה היא כי התושבים ילבשו את החולצות.

לדברי תושב העיר, המתיחות מורגשת באוויר, וכי כוחות משטרה מסיירים וערוכים במקום.

בעיר ישנו חשש מפני התלהטות הרוחות, כפי שקרה בתחילת השבוע אז הגיעו למקום תושבי גור מכל הערים כדי למחות על זלזול בכבוד רבם. לאחר שתושבת המקום תלתה שלט בגנות האדמו"ר מגור.

אל המפגינים במוצאי השבת הצטרף שר הבריאות יעקב ליצמן שפעל עם קציני המשטרה במקום להרגעת הרוחות. לקראת בוקר הסירה התושבת את השלט הפרובוקטיבי והרוחות במקום נרגעו.

אתמול הוגש כתב אישום נגד אחד האברכים מהחסידות שתקף שוטר במוצאי השבת. על פי כתב האישום האברך תקף את השוטר בעת שזה הגיע להשיב טלפון ניד שנגנב ממפגינה חילונית במקום.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יכול להיות שאתם צודקים

  זה מה שקורה כשמבזים אדמור חרדי ואני מאמין שזה רק ההתחלה

  גדי |
  הגב
 2. זה מרתיח שזה מה שהם עושים לתושבי ערב בכיבוש שלהם על העיר ללא רחמים ואנחנו תושבי ישראל ממנים אותם והם צוחקים עלינו . דתיים אתם בטח לא ואלוהים שלכם זה הכיס לא בני אדם עם ישראל וכו . אלה אגו חוצפני להתפלש ככה לעיר ולקבוע עובדות עבריינים בכיפה

  זה מרתיח שזה מה שהם עושים לתושבי ערב בכיבוש שלהם על העיר ללא רחמים ואנחנו תושבי ישראל ממנים אותם והם צוחקים עלינו . דתיים אתם בטח לא ואלוהים שלכם זה הכיס לא בני אדם עם ישראל וכו . אלה אגו חוצפני להתפלש ככה לעיר ולקבוע עובדות עבריינים בכיפה

  רונן |
  הגב
 3. תדייקו בפרטים!

  אין שום דבר מבזה בשלט, ואין שום דבר מבזה בחולצה עם הדפס האדמו"ר!
  מופיעה על שניהם פנייה עניינית לליצמן ולאדמו"ר- ערד לא למכירה! (אולי כדאי להזכיר לחסידי הכת את הדיבר (לא תעשה לך פסל או תמונה…)
  העובדת שכת גור היא כת עשירה בעלת אמצעים בלתי נדלים, לא נותנת להם זכות לעשות כל העולה על רוחם!
  אולי במקומות אחרים בארץ מאפשרים להם, אבל תושבי ערד אנשים חזקים, ציוניים, ולא נאפשר את גזל העיר שהוקמה על ערכים של ציונות, הפרחת הנגב, פלורליזם ותרבות!
  ערד עיר מדהימה, שילוב מושלם של תכנון עירוני מוקפד, לצד מרחבי המדבר המהפנטים. מסלולי טיול רגליים, אופניים, טיולי ג׳יפים, סנפלינג ועוד (ים המלח ומדבר יהודה במרחק נגיעה).
  ערד מלאה בחוגים מדהימים החל בגיל הרך ועד לגיל הזהב! תרבות לכל טעם! רובע אמנים מדהים ומרכז לאמנות עכשווית המציג אמנים מכל הארץ! מרכז מצוינות במוזיקה!!! חינוך מגוון ואיכותי, כולל בי"ס דמוקרטי מצוין! כל השירותים המוניצפליים במרחק של 2 דקות נסיעה! מלונות (כולל בוטיק!!!), צימרים מדהימים! תיירות מרפא (כולל מרפאה סינית מהטובות בארץ).
  היריעה קצרה מלהכיל!
  ערד היא אחד המקומות הכי איכותיים בארץ לזוגות צעירים ולמשפחות צעירות!
  לא ניתן לגור לקלקל אותה.
  קומו, עורו תושבי ישראל. בואו לערד!!!
  מהמם פה (:

  סיון |
  הגב
 4. שליצמן שר המלחמות לא יאיים - ערד תישאר ציונית

  שליצמן שר המלחמות לא יאיים עלינו, ליצמן לא בא להרגיע אלא הוא בא להתסיס ולהסית, לתושבי ערד נמאס מהעבריינות של גור שכוללים פריצה לבית הכנסת האשכנזי המרכזי, הטרדות תושבים, יריקה על נערות, הצקה לילדים ובני נוער שאינם מגור, בנייה בלתי חוקית ולאחרונה גם ניסיון רצח כשזרקו צמיגים בוערים לבית של משפחה ציונית. סוף סוף תושבי ערד התעוררו והתאחדו וביחד נשאיר את ערד ציונית.

  ערד |
  הגב
 5. ערד

  העיר ערד לפני הזרם החדש של גור החיים הם הגורניקים הותיקים היו טובים ללא הפרעות והתנקלויות כאשר בוא הגורניקים החדשים הם שיבשו ופרצו לבית הכנסת השכנזי הגדול ועשים בעיות ושלטים העניין בלתי ניסבל לא נהיה בית שמש 2 היופ התספו יותר 2000 תושבי ערד במתנס לגבש דרכי פעולה לשמור על העיר

  יובל חגואל |
  הגב