לחץ עצום על לופוליאנסקי מצד רבנים ואישי ציבור: רוץ לראשות העיר ירושלים

בימים אלו מופעל לחץ עצום על הרב אורי לופליאנסקי, מצד אישי ציבור, רבנים ועסקנים רבים, שאומרים לו – כל אחד במילים אחרות – "רוץ לראשות העיר, כולנו אחריך".

בין שאר הפוליטיקאים והעסקנים שמדברים בימים אלו על לבו של לופליאנסקי, נמצאים מאיר פרוש, יהושע פולק, ועוד ועוד, כך נודע ל'קוקר'.

מקורביו של לופוליאנסקי מספרים ל'קוקר' כי בימים האחרונים עלו ללשכתו של לופוליאנסקי, יו"ר יד שרה,  בבנין העמותה ברחוב שדרות הרצל בירושלים, משלחות של רבנים ועסקנים המבקשים מראש העיר לשעבר להציג את מועמדותו מחדש לראשות העיר ירושלים, לקראת הבחירות לעיריות והמועצות המקומיות שיתקיימו בחודש חשוון תשע"ד.

ל'קוקר' נודע כי בתשובה לועדת רבנים מכובדת שעלתה השבוע ללשכתו ולחצה עליו לחץ רב בעניין, הבטיח לופליאנסקי כי הוא יתן את תשובתו עד חג השבועות.

לופליאנסקי זוכה כבר עתה לתמיכה עזה במועמדותו, מכל פלגי 'דגל התורה' הליטאית ואף אגודת ישראל החסידית, כאשר בשתי המפלגות הללו יודעים כי לופליאנסקי הוא החרדי היחיד שיוכל להציל את כבודם של החרדיים בירושלים ולרשת שוב את כס ראש העיר.

גם ש"ס, כאשר יציג לופליאנסקי את מועמדותו, צפויה לוותר על הריצה מצידה, כאמור בשל כך שמירב הסיכויים שחרדי ייבחר הם רק אם לופליאנסקי יהיה המועמד החרדי לראשות העיר, במיוחד לאחר ההרפתקה של הריצה של מאיר פרוש לראשות העיר ירושלים בבחירות האחרונות, אז נחל כישלון חרוץ.

אם יחליט לופליאנסקי על הצגת מועמדותו, בימים הקרובים הוא עתיד להיכנס לופליאנסקי אל גדולי התורה ולבקש את ברכתם לקראת הריצה לראשות העיר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אורי היחיד שבאמת יכול הלואי וירוץ

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב