לקראת פיצוץ ברכסים: פגישה גורלית בין דגל – שס

אחרי שדגל כפו את פינדרוס על אלעד ושס, הערב צפויה להתקיים פגישה דרמטית וגורלית על עתיד האחדות בין שס לדגל ברכסים

לאחר שבדגל התורה החליטו להריץ את פינדרוס לראשות העיר אלעד, המטוטלת הפוליטית עוברת בדרכה גם לרכסים. בשעה שבע בערב צפויה להתקיים פגישה דרמטית וגורלית על עתיד האחדות בין שס לדגל ברכסים, כזכור, ברכסים יש הסכם רוטציה בין דגל לשס שבמסגרתו ראש המועצה יצחק רייך אמור לפנות את מקומו עבור מועמד שס, אלא שמבחינת שס, מועמדה לראשות הוא דן כהן שדגל הטילו עליו וטו, ומבחינתם הוא "סדין אדום" כהגדרתם.

כעת אנו מפרסמים לראשונה שהערב תתקיים פגישה גורלית ומכרעת ברכסים בין חיים ביטון לרב ברדנייס מו"צ הקהילה ברכסים, שבה יוכרע עתיד גורל האחדות ברכסים, לפי מה שנראה כעת זה הולך לקראת פיצוץ מהסיבה ששס לא מוכנה לוותר על מועמדותו של דן כהן, ודגל לא מוכנים לשמוע על כך.

נוסיף לכך את הכעס של שס על דגל לאור כך שפינדרוס יתמודד באלעד, ונראה שהצדדים הולכים לקראת פיצוץ ופילוג ביישוב רכסים. השעות הקרובות הן שעות גורליות מבחינת האחדות ברכסים.

משיחה שקיימנו עם דמות בכירה ברכסים הוא תוקף את יו"ר שס אריה דרעי ואומר "חבל שהוא הורס את השקט והאחדות שנשמרו במשך שנים ביישוב רכסים", לדבריו, "לא הורגלנו לכך שפוליטקאים הם שמנהלים את אורח החיים של המקום, אנו בני תורה ואנו מצפים לציות לדעת תורה כמו שהתנהלנו במשך שנים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.