פרסום ראשון: ראש עיריית חדרה הדיח את סיעת ש"ס מהקואליציה העירונית

בעקבות המחלוקת המתמשכת עם הסיעה והמתקפות של חבריה בתקשורת, החליט ראש עיריית חדרה להדיח את סיעת ש"ס מהקואליציה העירונית. כל הפרטים בפרסום ראשון

סערה בעיריית חדרה: ראש העיר, צביקה גולדמן, פיטר את חברי סיעת ש"ס מהקואליציה העירונית, זאת לאחר שהסיעה התנהלה בניגוד למשמעת הקואליציונית, כמו כן חבריה התבטאו בתקשורת כנגד ראש העיר.

כזכור, בשבועות האחרונים ניטשה בעיר מחלוקת עזה סביב סוגיית פתיחת חנויות בשבת. רוב חברי המועצה הדתיים והחרדיים "בלעו את הצפרדע" בהבינם שראש העיר נאלץ להסכים לדרישת רוב התושבים החילונים, אולם חברי סיעת ש"ס התעקשו לצאת למלחמה כנגדו בשל הצעד.

בימים האחרונים התעוררה מחלוקת נוספת בין הסיעה לראש העיר סביב נושא ההסעות למוסדות החינוך. חברי הסיעה אף איימו לקיים הפגנה מול בנין העירייה.

בנוסף, העניק חבר הסיעה ראיונות לכלי התקשורת המקומיים והארציים, בהם הוא תקף את העירייה והעומד בראשה – בסוגיות האמורות.

כל זה הביא את ראש העיר להחליט על הדחת סיעת ש"ס מהקואליציה העירונית.

גורם בכיר בעיריית חדרה אמר ל'קוקר': "שס לא הבינו את מה שחבריהם בערים עם יותר אוכלסיה חרדית כמו ירושלים מבינים: כרגע הרוב המוחלט של תושבי העיר הם חילוניים והחרדים הם המיעוט, צריך להציל כמה שיותר ולא להתנהל כאילו אתה מנהל את העירייה…גם בירושלים יש חילולי שבת ואף אחד לא מתראיין נגד ראש העיר או יוצר משבר סביב הנושא"

הגורם הוסיף: "לא היה להם אפילו תפקיד אחד ביצועי בעירייה – הם קיבלו בהסכם הקואלציוני את המועצה הדתית ובגלל המריבות הפנמיות שלהם עד לרגע זה אין עדין מועצה דתית מכהנת"

"שני חברי המועצה הם בחורים צעירים בלי נסיון שזו הכהונה הראשונה שלהם במועצת העיר. חבל שלא השכילו להתנהג בתבונה" מסכם הגורם.

מעיריית חדרה נמסר בתגובה: הסיעה פעלה בניגוד למשמעת הקואליציונית פעם אחר פעם והתבטאה כנגד הנהלת העירייה בנושאים שונים ועל כן החליט ראש העיר לסיים את חברותם בקואליציה העירונית.

מפוטרים. "הגט" ששלח ראש העיר לחברי סיעת ש"ס
unnamed (9)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמנון יצחק??? נו באמת. אתה צריך להיות ממש בלי כלום בין המאזניים כדי להעריך אותו ואת שכמותו

  בני |
  הגב
 2. ש"ס מתפוררת!!! זה מה שקורה שפוגעים ברב אמנון יצחק.אם היה להם טיפת שכל היו מבקשים מימנו מחילה.
  אבל הגאווה שלהם לא נותנת להם.

  אלעד |
  הגב
 3. ש"ס מתפוררת!! זה מה שקורה שפוגעים בגדול מחזרי התשובה בעולם הרב אמנון יצחק.
  אם היה להם טיפת שכל הייתם הולכים לבקש מימנו מחילה. אבל הגאווה שלכם לא נותנת לכם.

  אלעד |
  הגב