פרסום ראשון! רשימת "בני תורה" הגישה בשעה האחרונה את רשימתה למועצת עיריית בני ברק

בשעה האחרונה הגיעו נציגי רשימת "בני תורה" (אנשי 'הפלג הירושלמי') לבניין עיריית בני ברק, כדי להגיש את רשימת המועמדים של התנועה לקראת הבחירות.

יצוין כי בימים האחרונים הוחלט בתנועה לשכור ייעוץ וליווי משפטי ממשרדו של עו"ד איתן הברמן, אחד המשרדים המובילים בתחום הפוליטי.

בראשות הרשימה עומד: חיים רוחמקין

מקום 2: משה מלאכי

מקום 3: דב צבי בידרמן

מקום 4: יחזקאל שפירא

מקום 5: בן ציון שטרנפלד

כפי שפורסם ב'קוקר', רשימות "בני תורה" עומדות להתמודד בערים בני ברק, ירושלים ומודיעין עילית. כרשימות חדשות, ללא "סיעת אם", שאמורות לעבור פרוצדורה מורכבת בדרך להגשת הרשימות, הוחלט שם לשכור שירותי ליווי משפטי.

בתנועת 'בני תורה' מציינים שמתוך הערכה מוקדמת שהבחירות הללו תהיינה בחירות "חמות" במיוחד וכי יהיו נסיונות להציב מכשולים רבים בדרכן של הרשימות החדשות, הוחלט שלא לחסוך בתחום זה ולשכור את שירותיו של אחד המשרדים הנודעים ביותר המתמחים בתחום הבחירות בכלל, והבחירות המוניציפאליות בפרט.

עו"ד איתן הברמן נחשב כעו"ד בעל נסיון וידע בתחומי משפט ציבורי ומינהלי ובקשת רחבה של נושאים בתחומי המשפט האזרחי. הוא מרבה להופיע בפני בית המשפט העליון, בית המשפט הגבוה לצדק, בתי משפט בערכאות שונות ובהליכים מנהליים לסוגיהם והינו בעל ניסיון רב גם בייצוג בפני מבקר המדינה.

משרד הברמן נחשב כ"משרד נישה" בתחום הפוליטי. הברמן כיהן כיועץ משפטי של מספר מפלגות פוליטיות וביניהן קדימה, הליכוד ועוד.

CAM00930CAM00913 CAM00915CAM00919 CAM00927 CAM00926 CAM00925 CAM00924 גולדשמידט

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.