פרס אביר התקשורת הישראלית?? התקשורת החילונית מחבקת את השדרן מרדכי לביא

בשעה, שהבחירות בבית שמש הוכרעו בפער ניכר, בחרה התקשורת החילונית לצאת במסע הסתה נגד הציבור החרדי כולו, בגיבוי אנשי מפלגת הליכוד והבית היהודי שהפסידו את הבחירות בעיר,כאשר הם דורשים בחירות חוזרות.

פרשת הזיוף, של תעודות הזהות מתמסמסת, כאשר כל העצורים בפרשה השתחררו לבתיהם, לאחר שהמשטרה לא הציגה ראיות רציניות התומכות בחשדות, על זיוף תעודות הזהות, או על עבירה פלילית כזאת או אחרת וכרגע יש צו איסור פרסום על הנושא.
גם בתקשורת החרדית הבינו שמדובר בהמשך ההסתה של התקשורת החילונית, אשר לא רואה בעין יפה את הגידול המבורך של הציבור החרדי בעיר בית שמש, ולכן יצאו להגנת ראש העיר ובחירתם הדמוקרטית של התושבים.

אך יש גם קול אחר בתקשורת החרדית, אשר תוקף את ראש העיר הנבחר משה אבוטבול שהינו איש של ח״כ אלי ישי, וטוען שעל העיר ללכת לבחירות חוזרות, מדובר על שדרן הרדיו, מוטי לביא, מרדיו קול ברמה אשר תקף את משה אבוטבול ושאל אותו מדוע לא נכנע לבקשת התקשורת החילונית והולך לבחירות חוזרות.

במהלך ראיון ברדיו, שפורסם במלואו בשבוע שעבר בכתבה נפרדת, עם משה אבטובול ראש העיר הנבחר של בית שמש, הטיח בו השדרן דברים קשים כנגד התנהלות בנושא הטעון כל כך בציבור החילוני.

התקשורת החילונית מיהרה לחבק את השדרן החרדי ובכתבה שהתפרסמה ( יום שישי) משבח יהודה שלזינגר, הכתב לענייני חרדים בעיתון 'ישראל היום', את  ״מוטי לביא, המשדר כל בוקר ברדיו קול ברמה, על הגינותו והתנהלותו בפרשת בית שמש". וכך נכתב שם:

"כמעט כל הציבור החרדי התייצב מאחורי אבוטבול, אך פרשת הזיופים כבר גרמה את הנזק –לראש העיר ולציבור החרדי. המראיין האמיץ והבוטה בציבור החרדי, מוטי לביא העז להקשות על ראש העיר הנבחר, והטיח בו במהלך השידור ברדיו קול ברמה: "אתם מדליקים שריפות בבית שמש וכל הציבור החרדי משלם את המחיר".

אבוטבול שנפגע מדבריו, ניסה להאשים את את המתחרה, אלי כהן, כי לא התקשר אליו לאחל לו הצלחה. לביא צעק לעומתו מיד: "אנשים עסקו במלאכת זיוף, נבחרת בפער לא גדול, אז למה אתה לא מבין שהצד השני אומר 'אל תגנבו את בית שמש"!! כשאבוטבול מיהר לנסות לגנות את הזיופים, שב לביא והתנפל עליו: "אז תלך לבחירות. למה אתה נאחז בכוח בקרנות המזבח".

שר הפנים גדעון סער, התייחס גם, בראיון 'לגלי צה"ל' לסערה בבית שמש ואמר כי "אם היה זיוף קולות בבחירות לראשות עיריית בית-שמש, הוא היה מזערי, ולא השפיע על התוצאה הסופית", סער הוסיף ואמר כי "אני לא משוכנע, בלשון המעטה, על פי מה שאני יודע היום, בהתחשב בפגיעה המסוימת שהייתה בטוהר הבחירות, לא היה בפגיעה במשהו המתקרב לפער בין שני המועמדים על ראשות הרשות".

 

 

 

26 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מוטישדרן מעולה חכם וטוב לב שמתחשב במרואנים אני מאוד אוהב אותו לא שומע אותו אני לא מתפקד ועמי מימון שמשמח את עם ישראל החבדינקים שחושבים שהם יביאו את המשיח אני לא יודע איך זה חבדיקיים כמו ר חרדילים עמי אולי תבוא לשכונת קטמון בירושלים תשמח אותנו ותחלק פרסים נשמח לארח אותך תחזיר תשובה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מוטי לביא אוהב לשמוע אותו בבוקר בדרך לעבודה אבל כשהוא עושה כאלו שטויות הוא כ"כ מגעיל ודוחה

  זה רדיו חרדי???? בשביל מה אני מקשיב אם לשמוע את הטמטום שלו שגובל לפעמים בחולה נפש..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מוטי ספרדי אמיתי איש ישר שלא מעניין אותו התגובות של שונאי הספרדים !!!! ישר כח מוטי לביא { כשמו כן הוא…}

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. ביכלר את פרוש בע"מ, עוד מעט הכל יתגלה, פרשת הזיופים בפרשת מופז, פרשת הזיופים בבית שמש, אותה שיטה מקומות שונים. חחח אחח איזה נפילה.

  יום טוב ביכלר את יענקי |
  הגב
 5. מוטי מחלל שם שמים ראוי שיעשה תשובה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. מוטי אתה מחלל שם שמים אתה אדם רע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. מוטי מנסה בכל דרך להחזיר את הפופלריות הישנה שאיתה לו ואיננה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. לביא חסר עומק בכל תחום מצונן בדעתו ובאפו…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. וכפי שאמרתי..
  רק אין יראת אלוקים!!!
  כששדרן מסוגל ברדיו חרדי לשמש כגייס חמישי ולהחריב את עולם התורה מבפנים
  הן בהעצמת אש המחלוקת והפילוג הן בלוחמה ישירה בכח מזערי שעוד נשאר ומשום מה זה לא מפריע להנהלת הרדיו השוחרת קדושה צדק ושלום… לא נותר לנו כי אם להתפלל ולייחל שיבוא כבר משיח צדקינו והוא בשופרו ישמיע קול ברמה קול תהילת שמו יתברך…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 10. בסך הכל הוא אך של לביא מכיכר השבת
  שמייחצן את דרעי 24\7 כך שקשה לו לראות איש של אלי שמצליח

  ש.ירושלמי |
  הגב
 11. קשקוש יד ראיות והעצורים במעצר בית

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 12. קיש מיר, זה נבייילה וזה טרייפה רק שלביא קצת יותר אמין בעיינייי מהעסקנים החראדים האלה,פרוש קען זיך קישן מיט זיין זון און גיין ווויטער..

  בולשיטניקע'ס |
  הגב
 13. מטי לביא חוץ מכסף לא מעניין אותו כלום.בטח אלי כהן שילם לו טוב.

  חיים |
  הגב
 14. כתבה מגמתית ונגועה. בפוליטקה אתם לא מפסיקים לתקוף אותו כי הא הטיח בפניכם את האמת הגזענות הארורה. נגועה בכול המיגזר לצערנו להזכירכם אבוטבול הא איש של שס ובכול זאת הר לא נמנע לתקוף אותו אמת זו אמת ישר כוח מוטי לביא!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מוטי אריה הוא איש שאין לו מינימום כבוד למרואין ,גועל נפש לשמוע אותו !!

   משה |
   הגב