שמעון בגן חיות: פרס ליטף את החיות – צפו בגלרייה

נשיא המדינה שמעון פרס קיים  ביקור מיוחד בגן החיות התנ"כי לרגל  20 שנים להקמת גן החיות על שם טדי קולק, ופתיחתו של החופש הגדול לתלמידי ישראל. הנשיא נסע בין ביתני החיות ברכבת הגן, האכיל "לורים"- תוכים ייחודיים בגן החיות, צפה במצעד הפילים וקיבל מהפילה "תמר קולק" את המפתח לתיבת נוח. הנשיא פרס קרא לילדי ישראל לבוא ולבקר בגן החיות התנ"כי שהוא, לדבריו, אחד היפים בעולם ומסמל את סמלי התנ"ך בתוך ערכים של שלום ודו-קיום: "המיוחד בגן החיות התנ"כי הוא המיזוג בין החיות כסמלי התנ"ך לבין הטבע הירושלמי המגוון.

הביקור בגן החיות הוא חוויה עמוקה ואני מזמין את ילדי ישראל אשר יצאו לחופש הגדול לצאת מהבית מהפייסבוק ומהסמארטפון, ולבוא לגן החיות לחוות טבע וחיות במציאות, שיצאו מסיפורי התנ"ך והגיעו לירושלים- זהו גן החיות היפה בישראל, וזהו חופש אמתי". הנשיא המשיך ואמר בחיוך: "בכל מבוגר יש גם ילד, וזוהי חוויה גם למבוגרים-  מדהים לראות כאן את התנ"ך שכולנו מכירים בצורת גן חיות".

יצוין כי אל נשיא המדינה התלוו ראש עיריית ירושלים מר ניר ברקת,  וילדי "תנועת נוח"- ילדים מרחבי ירושלים יהודים וערבים, המתנדבים במשך השבוע בגן החיות על מנת להציל בעלי חיים בסכנת הכחדה אשר סיפרו לנשיא המדינה על פועלם בגן החיות.

 צילום פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.