"פרס עבר את הלילה בשלום ולחץ את ידינו"

פרופ' יצחק קרייס, מנהל בית החולים שיבא, עדכן הבוקר על מצבו של פרס: "מר פרס עבר את הלילה בשלום. מצבו קשה אך יציב, אנחנו מעבירים אותו עכשיו להמשך טיפול ב\למחלקה נוירו-כירורגית. הוא תחת השגחה וטיפול רציף של המומחים ונעשה הערכת מצב נוספת לקראת הצהריים

ישראל עוקבת בדאגה אחר מצבו של הנשיא לשעבר, שמעון פרס, שמאושפז בבית החולים שיבא שבתל השומר. מצבו מוגדר קשה אך יציב – והוא מורדם ומונשם במחלקה לטיפול נמרץ.

וידאו באדיבות רשת

פרופ' יצחק קרייס, מנהל בית החולים שיבא, עדכן הבוקר על מצבו של פרס: "מר פרס עבר את הלילה בשלום. מצבו קשה אך יציב, אנחנו מעבירים אותו עכשיו להמשך טיפול ב\למחלקה נוירו-כירורגית. הוא תחת השגחה וטיפול רציף של המומחים ונעשה הערכת מצב נוספת לקראת הצהריים, סמוך לשעה ארבע נמסור פרטים נוספים. אנחנו נמצאים בקשר הדוק עם המשפחה שלא משה ממיטתו, משתפים את המשפחה בקבלת החלטות. שיתוף הפעולה טוב".

ד"ר רפי ולדן, חתנו ורופאו האישי של פרס, הוסיף: "אנחנו רוצים להודות לשיבא על הטיפול המסור, אנחנו נמצאים לידו. כאשר הייתה הפסקה קלה של תרופות ההרדמה נוכחנו לדעת שהוא מגיב והוא לחץ לנו את היד. הוא הורדם מחדש כדי שלא יתאמץ, מקווה שנוכל לתקשר איתו שוב בקרוב. קוראים לכל עם ישראל לחבור אלינו בתפילה ובתקווה להחלמתו".

מנכ"ל בית החולים "שיבא" בתל השומר, פרופ' יצחק קרייס, מסר אמש כי "פרס עבר היום אירוע מוחי עם רכיב משמעותי של דמם. הוא מטופל על ידי מיטב הרופאים של שיבא, הוא עבר מספר בדיקות וכעת הוא מורדם ומונשם. הוא נמצא ביחידה לטיפול נמרץ ואנחנו שומרים עליו באופן רציף".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.