פרפורי גסיסה: ברשות השידור מנסים את מזלם בפעם האחרונה

רגע לפני שהמסך יורד ברשות השידור הקיימת מנסים את מזלם בפעם האחרונה ושלחו מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בניסיון אחרון לא להחשיך את המסך ולגרום למאות העובדים ללכת לבית.

 
רגע לפני שהמסך יורד ברשות השידור הקיימת מנסים את מזלם בפעם האחרונה ושלחו מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בניסיון אחרון לא להחשיך את המסך ולגרום למאות העובדים ללכת לבית.
במכתב ששלחו בראשות השידור לראש הממשלה ביקשו ממנו בשידור הציבורי לעשות מאמץ אחרון למענם דקה לפני שסוגרים את האורות ברשות השידור, מאות עובדי רשות השידור המפוטרים שלא נמצא להם מקום בתאגידים החדשים, יוצאים בקריאה לעזרה לראש הממשלה.
במכתב נכתב כך: לכבוד ראש ממשלת ישראל  – מר בנימין נתניהו,בימים אלו עומדים להיחרץ גורלותיהם של מאות מעובדיה המסורים והמקצועיים של רשות השידור, אשר משמשת ככלב השמירה של הדמוקרטיה במדינת ישראל מיום הקמתה ואף שנים רבות קודם לכן.

אנו עוקבים בדאגה ובדריכות אחר התנהלות ועדת ביטן בכנסת ונדהמים לגלות כי ההחלטות המתקבלות אינן לוקחות בחשבון את מצבם, זכויותיהם, מעמדם ותפקידם של עובדי רשות השידור ובמקביל ובחוסר איזון משווע, את השמירה והדאגה לעובדי התאגיד החדש.

עובדים אלו מוגנים בשלב זה בחוק החדש, לעומת עובדי הרשות שכבודם ועשרות שנות ניסיונם נרמסים וכלל אינם נשקלים על כף המאזניים.

 

לא זו בלבד, אלא שבהצעת החוק החדש, עולה כי מקום השידורים יועתק אל העיר מודיעין לתקופת המעבר שאינה ברורה ומשך זמנה שונה חדשות לבקרים, כל זאת על אף שרשות השידור יכולה לספק את הצרכים המקצועיים בתקופת המעבר (ובכלל)  מהאולפנים הקיימים בירושלים, חיפה ובאר שבע.

לפני כחודש נענית לפנייתנו ובפגישה המוצלחת בינינו שמחנו לגלות כי אתה מבין וקשוב למצוקתנו וכי תפעל ככל שתוכל למנוע את רוע גזירת הפיטורין.

אנו פונים אליך , במצב של מצוקה קשה וייאוש עמוק ומתוך אמונה כי בשלב זה, רק אתה יכול לשנות את הפגיעה הבוטה בפרנסתנו , בזכויותינו, במשפחותינו ובמעט הכבוד שנותר לנו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.