פרץ הודיע: אתמודד לראשות העבודה

ח"כ עמיר פרץ (המחנה הציוני) הודיע היום (שני) במסיבת עיתונאים מיוחדת כי הוא מתכוון להתמודד על ראשות מפלגתו, מול היו"ר יצחק (בוז'י) הרצוג. { הקול הספרדי}

דרמה במפלגת העבודה: ח"כ עמיר פרץ (המחנה הציוני) הודיע היום (שני) במסיבת עיתונאים מיוחדת כי הוא מתכוון להתמודד על ראשות מפלגתו, מול היו"ר  יצחק (בוז'י) הרצוג.

מול מצלמות העיתונאים בישר הרצוג על התפנית,"מפלגת העבודה בראשותי תתייצב בראש גוש מרכז שמאל ותוביל את המאבק מול ממשלת נתניהו", הכריז פרץ.פרץ שנבחר בעבר ליור העבודה ציין עוד כי "בשנה האחרונה ערכתי מסע אל תוך החברה הישראלית, ואני מוכרח לומר שפגשתי חברה שלא הייתה לנו קודם", אמר. "חברה שהניכור בה גדל מאוד, חומות של שנאה, בין עדות, בין פריפריה למרכז. חומות שיכולות לפרק את החברה הישראלית. התחושה שלי היא שממשלת ישראל עושה הכל כדי לבטן את החומות האלה. ממשלת ישראל מבינה שככל שהחומות חזקות יותר הן ישרתו את המשך שרידותו של השלטון בראשות נתניהו".

"מדינת ישראל היום היא מדינה מפולגת ומסוכסכת כאשר העוני אוכל בה כל חלקה טובה", המשיך פרץ. "החלום לדירת המגורים של זוג צעיר הולך ומתרחק. מעמד הביניים קורס תחת הנטל. זו לא גזירת גורל. זו תוצאה של מדיניות כושלת ומנוכרת שאותה מוביל ראש הממשלה באמצעות שריו ושליחיו חסרי הרסן. נתניהו פועל בכל זירה כדי לפגוע בחופש הביטוי והדיבור ובזכויותיהם הבסיסיות של המיעוטים בישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.