בזמן שהותו בפרג – פריצה לבית הרב עמאר

שוב ניסיון לפרוץ לביתו של רב בכיר: קטין בן 17 נעצר על ידי המשטרה לאחר שפרץ במהלך השבת לביתו של רבה של ירושלים הרב שלמה עמאר בשכונת רמת אשכול בירושלים

שוב ניסיון לפרוץ לביתו של רב בכיר: קטין בן 17 נעצר על ידי המשטרה לאחר שפרץ במהלך השבת לביתו של רבה של ירושלים הרב שלמה עמאר בשכונת רמת אשכול בירושלים.

במהלך השבת האחרונה שהה הרב עמאר ב'פראג' עם קבוצת אנשי עסקים לרגל הכנסת ספר תורה לבית המלון הכשר של משפחת לוי. כשהוא מלווה ברב בן ציון נורדמן וקבוצת אנשי עסקים.

לרב עמאר והרב נורדמן התלוו אנשי העסקים עופר ביטון, רמי לוי, אברהם ואיציק לוי ואליעזר כחלון. בערב שבת השתטחה הקבוצה על ציוני הצדיקים במקום.

במשטרה מעריכים כי ביתו של הרב עמאר נבחר באופן מכוון, מתוך הנחה שהוא שומר בו כספי תרומות וגמ"חים ודברים יקרי ערך.

על פי הדיווח ברדיו 'קול חי' הבית היה ריק מיושביו מאחר והרב ומשפחתו שוהים בחו"ל בימים אלה. במהלך השבת התקבל דיווח במוקד 100 על פריצה בבית הרב. צוות סיור שהוזעק למקום מצא את סורגי הבית כשהם מנוסרים.

הרב עמאר בקברו של ה'נודע ביהודה' מלווה בעסקן בן ציון נורדמן
הרב עמאר בקברו של ה'נודע ביהודה' מלווה בעסקן בן ציון נורדמן

השוטרים, שנכנסו אף הם מבעד לחלון, מצאו את הקטין לבוש במדי צה"ל ומתחבא מאחורי קרטונים בבית.

על פי חקירת המשטרה, לקטין שפרץ לבית הרב היכרות מוקדמת עם משפחת הרב ובשל כך ידע על היעדרותם במהלך השבת האחרונה, דבר שאפשר לו לבצע את מעשה הפריצה.

על פי הדיווח הנער הצליח להיכנס לבית הרב, אך נתפס בשעת מעשה על-ידי עוברי אורח . בתחנת המשטרה התברר כי למרות גילו הצעיר, לצעיר יש עבר פלילי בתחום עבירות הרכוש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.