פרקטים בכל בית!

לפני כ-2 עשורים בערך החלה בנייה כפרית בארץ. זה היה דבר חדש, להקים ישובים בפריפריה צמודי קרקע, מין סוג של חלום להרבה ישראלים שכל החיים רצו בית עם גינה.

אז הוקמו ישובים כמו שוהם, מכבים, רעות, מודיעין ועוד רבים וטובים גם בצפון. אז הרחיבו את הבנייה הכפרית בפרדס חנה, בנו את בת חפר ועוד. הרבה מאוד משפחות המירו את חלום הבית במרכז לבית באזור כפרי, קרוב לטבע עם גינת שמש, או חצר ואז כל ההתייחסות לבית השתנתה. איך לרהט? איזה ריצוף לעשות? אולי פרקט שאין יותר מתאים ממנו לבית כפרי בחיק הטבע.

 

סגנון של פרקטים!

פרקטים מביאים איתם סגנון והוא נולד באירופה ובארה"ב. בגלל מזג האוויר הקר במקומות הללו, אנשים לא רצו רצפה חשופה שצריך לכסות אותה בשטיחים. הם רצו משהו יותר חמים ונעים, יותר משפחתי ואז הגיעו לפרקטים. ארה"ב היא גם ארץ ייצור של ארץ והרבה מאוד בתים שם בנויים מעץ כי הם מתאימים לבידוד מפני קור. וכך יצא כי כמעט בכל בית באמריקה או באירופה הלבישו פרקט על הרצפה. כל אחד בסגנון אחר וכזה שניתן להתאים אותו לסגנון של הבית. המראה של פרקט מעניק איזה שהוא חום פנימי ומצטלם נהדר ליד אח, וכמה ילדים סמוקים זהובי שיער. ממש תמונת חיים.

 

סוגים של פרקטים

פרקטים נעשים מסוגי עצים שונים שמקנים לכל אחד מהם את הסגנון הגוון והמראה שלו. ישנם פרקטים שעשויים מעץ מלא והם בדרך כלל יקרים יותר מאשר האחרים. ישנם פרקטים מאלון, מדובדבן מכל מיני עצים ואנשים מתאימים את צבע הפרקט והמראה שלו לסגנון הבית שלהם. למשל לבית כפרי מאוד מתאים פרקט גושני מלא. מלא שיוצר הרמוניה בין הטבע שבחוץ לסגנון הכפרי של הבית. יש בתים שאוהבים סגנון מודרני ואז מתאים להם למשל פרקט מעץ לבנה, שהוא עץ בצבע יותר בהיר שנותן הרגשה של ניקיון ולובן ומגדיל את החלל. ישנם פרטים בכל מיני גוונים כאשר גם הגיאומטריה הפנימית שלהם שונה. יש כאלה שיש להם עיגולים, יש כאלה שיש להם "עיניים" של עץ כאשר פורסים אותו, ובתוכם כל מיני גוונים שמעניקים לכל פרקט את הייחוד שלו.

 

פרקטים והשוואת מחירים!

פעם אם רצית לקנות משהו היית צריך לכתת את רגליך בין כמה חנויות ולהבין איפה הכי משתלם לך לקנות. היום הכול נעשה דרך הרשת. אנו ממליצים לך להיכנס לאתרים דרכם אפשר לעשות השוואת מחירים, ולקבל מידע ומחירי פרקטים. כך תוכל לדעת אם יש פערי מחירים ואיפה הכי כדאי לקנות פרקטים. יותר מכך- תוכל לקבל המלצות וחוות דעת גם על אופי העסק, אמינות וניסיון שכן בתחום של פרקטים לא פחות חשוב, זו עבודה טובה שהפרקט ישב טוב, מדויק ויעשה מהבית שלכם אחוזה…

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.