פרקליטו של הנער החשוד ברצח חברו בפתח תקווה – "הוא היה שתוי, לא התכוון להמית אותו"

עו"ד אבי כהן שמייצג את הנער שנחשד ברצח הנער מפתח תקווה, בדקירות, טוען היום כי מרשו לא התכוון להביא למותו של הקורבן בן ה-16.

הקטטה, אירעה בערב שבת, ברחוב ירקונים בפתח תקווה, ושבסיומה אירע הרצח.

הנער החשוד נתפס ושחזר את המעשה, מעצרו הוארך אמש, בחמישה ימים.

בתכנית ברדיו "ללא הפסקה", אמר עו"ד כהן מהסנגוריה הציבורית "אני לא יכול להיכנס לפרטי החקירה, אבל מדובר בנער בן 16 שלומד בבית ספר ללקויי למידה, ולמיטב הבנתי הוא הודה שבעקבות הקטטה הוא דקר את המנוח – אבל לא התכוון להמית אותו".

בוודאי שלא מדובר ברצח" חושב כהן "התוצאה אינה משנה מבחינת משפחת המנוח, כשהתוצאה כל כך טראגית וקשה – אבל מבחינה משפטית לא מדובר ברצח אלא בעבירת הריגה, אם אכן יוכח שהקטין שאני מייצג אכן דקר את המנוח, וכתוצאה מאותה דקירה הוא נפטר למרבה הצער בבית החולים".

בהמשך התכנית סיפר עו"ד על הפעם הראשונה בה נפגש עם מרשו- הנער החשוד ברצח "פגשתי אותו בשבת ב-9:00 בבוקר, וזה היה כבר לאחר שהוא שיתף פעולה באופן מלא בחקירה שנערכה לפנות בוקר, מסר כבר את העדות ולקח אחריות. הוא היה מבולבל ונסער מאוד ולמעשה נודע לו לראשונה מהמשטרה על העובדה הכל כך טראגית שכתוצאה מהדקירות אכן נפטר המנוח, דבר שהוא כמובן לא ידע עליו ולא רצה בו.

לטענת עורך הדין "אני הבנתי שהייתה קטטה, הייתה תגרה,ראיתי עליו סימני חבלה, ידו הייתה נפוחה. אותה רעה חולה של שתייה לשוכרה הייתה גם במקרה הזה שלו ושל חבריו בכמות די גדולה, והבנתי שהוא חשש שהרגיש מותקף, הרגיש מאוים. הבנתי ממנו שהוא כן הותקף, נחבל והגיב למעשה כתוצאה מכך".

לאחר הרצח, בני משפחת הנרצח הגישה התנגדות לנתיחת גופת בנם שנועדה לקבוע את סיבת המוות. בעקבות כך,הגישה המשטרה בקשה לבית המשפט שיורה על נתיחת הגופה. ולכן התעכבה הלווייתו של הנרצח.

העתירה שהגישה המשפחה ויוצגה על ידי המחלקה המשפטית של זק"א, הצליחה "השופט קיבל את העמדה שלנו, ואישר בדיקה מקומית ונתיחה מזערית במקום העבירה, וזאת בפיקוח יו"ר וועד רבני זק"א ורב המכון לרפואה משפטית באבו כביר הרב יעקב רוז'ה", אמר רכז המחלקה המשפטית של זק"א.

הלווית הנער הנרצח, תתקיים היום בשעה 16.00, בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.