פרקליטו של סילבר: "מכחיש הכל"(וידאו)

עו"ד יהודה פריד פרקליטו של יהודה סילבר מטפל בכיר באחד מארגוני החסד: "הוא מכחיש הכל הטענות על חקירה סמויה הם בהבל זה פורסם בתקשורת לפני שנה, הוא רצה לשבש את החקירה ולא עשה את זה הוא הלך לבדיקת פוליגרף ונמצא דובר אמת". {מעצרו הוארך}

עו"ד יהודה פריד פרקליטו של יהודה סילבר מטפל בכיר באחד מארגוני החסד: "הוא מכחיש הכל הטענות על חקירה סמויה הם בהבל זה פורסם בתקשורת לפני שנה, הוא רצה לשבש את החקירה ולא עשה את זה הוא הלך לבדיקת פוליגרף ונמצא דובר אמת".

היום, הוארך מעצרו בפעם הנוספת עד ליום חמישי. סילבר בן ה-47 תושב ירושלים, נעצר בשבע שעבר בחשד שביצע עבירות חמורות במספר נשים.

החקירה נגד החשוד נפתחה בעקבות תחקיר ששודר לפני כשנה בערוץ 1 על מטפל בארגון ותיק וידוע בבני ברק המעניק שירותי סיוע לחולים, אשר ביצע על פי החשד עבירות מין במספר נשים בזמן עבודתו בארגון.

החקירה כללה תחקור של נשים רבות בארץ ובחו"ל והתנהלה במקצועיות ורגישות רבה וזאת בשל מעמדו הציבורי של החשוד. עד כה הצטברו 8 תלונות של נשים.

השופטת חיותה כוחן הוציאה תחילה צו איסור פרסום על שמו של החשוד עד יום חמישי אז הותר שמו לפרסום. המשטרה קוראת לנשים נוספות אשר נפגעו מהחשוד להגיע ולהגיש תלונה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.