פרשה חדשה? מתנ"ס בבית שמש מפריד בין חרדים לדתיים

מתנ"ס בבית שמש מפריד פעילויות בין דתיים לחרדים , מה שגורם לגל תגובות נזעמות בעיר ובמערכת הפוליטית. חברת הכנסת עליזה לביא אומרת כי תפעל למנוע את ההפרדה – אני דורשת תשובות והתערבות של ראש העיר של מנהל המתנ"סים ואני באופן אישי אדאג לפקח שהסלקציה הזאת תופסק".

שערורייה חדשה בבית שמש? מתנ"ס בבית שמש מפריד פעילויות בין דתיים לחרדים , מה שגורם לגל תגובות נזעמות בעיר ובמערכת הפוליטית.

על פי  הדיווח בגלי צה"ל, מתנ"ס בבית שמש החל להפריד ימי פעילות בין דתיים לאומיים לחרדים. נעמי, אחת העובדות במתנ"ס שהתפטרה בעקבות ההפרדה סיפרה לגלי צהל כי: "בקיץ שעבר כל המדינה הייתה סביב האחדות, עכשיו אני מרגישה שאין פה אחדות – זה עצוב".

בעקבות הדברים, חברת הכנסת עליזה לביא אומרת כי תפעל למנוע את ההפרדה: "למה ההפרדה הזאת? ועוד במתנ"ס שהוא ציבורי? מי אישר את זה? מי החליט? איך נפגעים פה עובדים שאומרים להם שבימים כאלה הם לא יכולים להגיע? זאת לא הכוונה של מתנ"ס,, אומרת לביא.

לביא הוסיפה ואמרה:" באנו לבנות קהילות מאוחדות וחזקות. איבדנו את הצפון. אני דורשת תשובות והתערבות של ראש העיר של מנהל המתנ"סים ואני באופן אישי אדאג לפקח שהסלקציה הזאת תופסק".

העיר בית שמש עלתה לכותרות בחודשים האחרונים בעקבות פרשיית הפרדה דומה בין חרדים לחילונים וכעת הפרשה חוזרת על עצמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.