פרשת הזמנת הרצח במודיעין עילית: הרוכל, הנדיב ובעלת החסד

הזמנת הרצח במודיעין עילית: בבוקר שלאחר חשיפת הפרשיה, תושבי מודיעין עילית מתקשים להירגע ותוהים: מה עומד מאחורי הפרשייה?

פרשיית הזמנת הרצח במודיעין עילית: בבוקר שלאחר חשיפת הפרשיה, תושבי מודיעין עילית מתקשים להירגע, הפרשה הפכה לשיחת היום בבתי הכנסת ובכוללים שם הכל שחים על התעלומה שאופפת את הפרשה.

כזכור, משטרת מחוז ש"י הצליחה לסכל הזמנה של רצח על ידי חובש כיפה שמתגורר ליד מודיעין עילית סמוך לישוב חשמונאים.

תלונה שהגיעה למשטרה העלתה כי החשוד מסוכסך עם אדם אחר, הלה התכוון לרצוח אותו,  בשלב הבא הוא הזמין חיסול ממתנקש. החשוד העביר לכאורה אלפי שקלים לרוצח בכיד שיוציא לפועל את הרצח.

החוקרים פעלו שעות נוספות בניסיון למנוע את הרצח, לאחר פעילות מודיעינית וחקירתית מאומצת  נעצר מזמין הרצח.

כאמור, במודיעין עילית מתקשים להאמין לדיווחים: במיוחד לאחר שנודע, כי גיסו של החשוד, הוא נדיב ידוע ומפורסם בעיר, אמו של החשוד היא בעלת חסד יוצאת דופן המתנדבת בארגוני חסד.

ברחבי העיר מתרוצצות שמועות לגבי שאלת מיליון הדולר: מי הדמות שאותה ביקש החשוד לחסל?. המשטרה הטילה צו איסור פרסום בנידון, אך לא מצליחה לעצור את סחף השמועות בעיר החרדית שם אירעו מספר מקרי עוקץ.

מבלי קשר לפרשה, בעבר, איש עסקים חרדי עקץ עשרות תושבים בעיר, האיש פתח עסק בעיר ולצורך כך נטל הלוואת רבות מאנשי עסקים ותושבים בעיר, לאחר שנקלע לקשיים – הוא פשט את הרגל, ברח לחו"ל – והותיר אחריו עשרות תושבים שבורים ורצוצים שנקלעו לחובות עתק.

במקרים נוספים נעקצו אברכים רבים בעיר על ידי אנשי עסקים באמצעות ש'יקים שפרטו.

במקרה הנוכחי, מדובר בסכסוך על רקע עסקי, כאשר מי שהזמין לכאורה את הרצח תיכנן לחסלו, ביום חמישי, בית המשפט ידון בצו איסור הפרסום.

 

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אה הבנתי "שמתגורר ליד מודיעין עילית סמוך לישוב חשמונאים" אז מה זה קשור לציבור החרדי?! "חובש כיפה" לא הופך אותו לחרדי

    מיקי |
    הגב