מירון של מעלה

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר: הברנז'ה עולה למירון, ההדלקה של חונה, מעשה בכרטיס אשראי, ומה עשתה אשתו של יאיר לפיד בחתונת פכטר? { ברנז'ה}

 

מעשה בכרטיס אשראי
כליטאי מבטן ומלידה בקליינע אינו נוהג לעלות להר מירון..לעיתים רחוקות זה קורה, פעם אחת בחלאקה של הזאטוט, פעם שנייה כש'בקליינע' שימש ככתב שטח באתר שבימים אלו מחפש בעלי מוטיבציה ונאלץ לנדוד עד הר מירון.

 

 

השנה בקליינע ריקד ופיזז יחד בני קהילתו, בלהט הריקודים, כרטיס האשראי נשמט וגלש ארצה ליד המדורה הבוערת כשמסביב רוקדים ומפזזים בדבקות חסידים ואנשי מעשה. בקליינע (שעבר ניתוח להגדלת הפתיל קצר) לא נכנס להיסטריה ניגש אל הפויקער (המתופף) שקטע את "לכבוד התנא" שבקע מן הרמקולים … והכריז "השבת אבידה, פון אשראי", כעבור מספר דקות הכרטיס נמצא על ידי אחד הצ'אלמערים ללא פגע או שריטה, "כדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק".

 

שימו לב למספרים: למעלה מ-110 עיתונאים השיגו אישורים לעלות להר מירון, יש לציין כי שבתאי גרברצ'יק דובר המשטרה הצליח להתחבב על מרבית העיתונאים החרדים שהחליקו כל הדרך עד להר מירון .

 

מי  שפילס כל הדרך להר היה השר יעקב ליצמן מלווה בצוות עוזריו, עקב מקרוב אחר פעילות ארגוני ההצלה, גם מוזס השר לענייני מירון לא נותר מאחור והגיע מצויד בצוות עוזריו והתפלל על הציון

 

ליצמן לג
יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי עלה אף הוא להר מירון, בהמשך הוא בילה בספסופה יחד עם אנשי הכוורת הצפופה.
  סגן ראש עיירית ירושלים צביקה כהן שמרבה לבוא לציון מידי חודש עלה אף הוא לציון הרשב"י במירון.
 צבי
שר הדתות דוד אזולאי הסתובב בהר מירון כחתן ביום חופתו וחילק ברכות וצמידים לכל מען דבעי. ציון בקליינע: עובר .
מי שעוד נצפה על ההר הוא ראובן זכאים מבכירי המרצים והמסבירנים שעלה לציון הרשב"י ומצא את עצמו מסתלף יחד עם מרדכי בן דוד (ואהרן רזאל) שהגיע השבוע לישראל לרגל הילולת רבי שמעון בר יוחאי.

"המלך" כפי שמכנה שדר הרדיו מנחם טוקר יתארח בתכנית המקוזזת (לטובת שיעור של הראשון לציון) של מנחם טוקר במוצ"ש.

אותו טוקר שידר ממוקדי השידור של רדיו 'קול חי', בהר מירון, לעמדת השידור המאולתרת הוזמן אחר כבוד איש החסד ויקיר המדור חונה דייטש שסיפר על תלאות הדרך והמחסומים שהוסרו לכבודו.

רגע לפני  שחונה יורד מהר מירון הוא פגש ברמטכ"ל מירון יוסי שוינגר שפיקד על האירוע.
 

ואילו החברים מהתחנה המתחרה  'קול ברמה' הקימו עמדה לא פחות ססגונית, שדר התחנה  דודי שוואמנפלד הגיע בטראמפ עם העיתונאי שי ויספיש, עם ההלצות של הראשון חונה לג 5האחרון ויתר על עלות מיכל הבנזין.

 גם משפחת שניידר על ענפיה וטפיה עלתה עד להר מירון.  בני המשפחה הוקפו בהערצה על ידי אנשי הברנז'ה והתעניינו במערכת הסרטונים של המפיק יחיאל גלאי..
שניידר
 מי שפיקד על אירוע מירון היה המפכ"ל (וספר התורה) רוני אלשיך שנהג לפקוד בעבר את מירון (כסגן ראש השב"כ) כאחד האדם.
אלשיך
מנדי גרוזמן אירח את העיתונאי אלי ביתאן ביישוב 'מגדל', לאירוע של חב"ד. כמו שכבר אתם מכירים את הצמד (או יותר נכון את מנדי) זה נגמר בסלפי.

בשעה שהברנז'ה חווגת בהר ומפזזת מירון, היחצ"ן ירוחם אסטרייכר מיהר להשיל את זקנו שגדל במהלך ימי הספירה.

בעוד רכבת אווירית עושה את דרכה מעבר לים להר מירון, היו כאלה שעשו את הדרך ההפוכה, אחד מהם הוא העיתונאי מני גירא שנסע למנהטן . בשדה התעופה הוא פגש את הפילנטרופית היהודית בעלת הצדקה מיסיס נחמה וולפסון, שבטעות או לא החליפה מזוודה עם הטלאנט.

ואילו איש היח"צ של המוזיקה החסידית ישראל ברגר, נסע הרחק למוסקבה שם שהה לצד הפילנטרופ היהודי והמולטי מליונר לאונרדו פרקש מצ׳ילה שקפץ לאודסה., לארוחת היוקרה בטקס קבלת הפנים בשדה התעופה הזמינו את השפית, רעייתו של ברגר.

הזמר שהיה בכותרות השבוע קובי פרץ לאחר שבית המשפט פסק לו שנתיים כלא בגין העלמת מס, נצפה השבוע בתפילה בקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה.
פרץ

בציון רבי שמעון בר יוחאי, נראתה הידוענית מירי בהודנה בעזרת נשים כשהיא מעתירה בתפילה.

בירושלים נערכה השבוע ברית לבן מוטי בבצ'יק עוזר שר הבריאות ליצמן. השתתפו השרים:  גלנט, לוין, דרעי, גבאי וליצמן. החכים: מוזס, פורר וזוהר.

ראש הממשלה נתניהו שלח את ברכתו לרגל השמחה באמצעות סרטון.

ברכת מזל טוב לישראל פכטר חבר מועצת העיר ביתר ושרה אשתו (מלי גרין) שחיתנו את ביתם אביגיל ביום רביעי בנס ציונה, מי שהגיעה לברך היא רעיתו של יאיר לפיד ליהיא.

שבוע לאחר הלידה, עלה ינקי דרעי לתורה ויקרא שמה בישראל: הדר יפה דרעי ע"ש הסבתא לבית מכלוף.

תגידו מזל טוב לעורך המוכשר אבי גרינצייג לרגל היום ההולדת, החברים עשו לו הפתעה.

שיף

לא הרחק משם, עקיבא וייס ,דב אייכלר והחברים החזיקו אצבעות לאדומים של אלונה. בעיצומה של הדרמה, הגיעה ההודעה הדרמטית כי דוד שפירא ומאיר פרוש סגרו מאחורי הקלעים על כניסתו של הנורבגי לכנסת, מה שהפר את החגיגה לכמה רגעים, יותר מאוחר, הבירות נפתחו  בתום המותחן הדרמטי.

השבוע בדגל: היה השבוע של  ח״כ הטרי יעקב אשר מדגל התורה, אשר תועד בקניות ברשת ״אושר עד". אשר לג
 לרגל השבעתו של הנורווגי מילאו את יציע הכנסת מספר פעילים בדגל התורה שבאו לראות את ההיסטוריה.

אתם יכולים לומר מה שאתם רוצים על יחסי גפני ופרוש, הדוברים שלהם לעומתם שניאור רוזן ושלומי פולק נצפו מתאמים עמדות בירכתי המליאה.

מי שחזר למסדרונות הכנסת הוא יעקב אשר שהתקבל בחום על ידי העוזרים של כחלון גפני, ושר הביטחון החדש אביגדור ליברמן.ליברמן

הדוברים של פרוש ואשר תועדו על ידי ארי קלמן בשיחה צפופה עם הכתבת הפוליטית שרי רוט.

מרדכי בן דוד אבי מימרן ומנחם טוקר סעדו במסעדת אלומה-ירושלים לצד שר הביטחון החדש.

 ענק הזמר חיים ישראל  משיק פרויקט גדול בקרוב יחד עם המעבד מספר אחת בישראל יואלי דיקמן שעדיין מחפש דירת גג בבני ברק.

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com
סודיות מובטחת!

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מזעזע אותי לחשוב שפרשה שהרסה נפשות ומשפחות רבות כל כך , ויש אנשים ונשים שחייהם אינםחיים בגללה, מוגדרת אצלך בתור נייעס. זה ממש לא משנה איזה הדים זה עורר בציבור, היכולת שלך לכתוב על כך במדור נייעס מעידה על קהות נפש ולא מעט גסות.
    דוחה ומחריד.

    אשה |
    הגב