מדוע נגנזה פרשיית השחיתות? • בקליינע

השבוע בבקליינע • מדוע נגנזה פרשיית שחיתות הקשורה לאנ"ש? • המעומד החרדי שנוסע באוטובוסים • העיתונאי שניצל משריפה • והסצנה החדשה של שטיסל

בין פרשיית הבקבוקים לפרעות בגבעת הישיבה: שבוע עמוס אירועים עבר על בקליינע, שניצל (שבת) משריפה שהשתוללה בחדר השינה כתוצאה מתנור שבער, בקליינע שעובד קשה לפרנסתו שקע בשינה אך למזלו הרב הרעייה הפגינה תושייה רבה שהעבירה את הכרית הבוערת למקום מבטחים.

בהתרגשות ובשבח להשי"ת, בקליינע סיים את מסכת יבמות במסגרת שיעור דף היומי שנחתמת בדברי חז"ל: "תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם".כה סימבולי לאירועי פונביז' שבכלל עסוקים בסוגיית מסכת מכות.

ומי שעוד סיים מסכת יבמות, הוא העיתונאי ידידה מאיר, רעייתו סיוון רהב מאיר צייצה: "לתפארת מדינת ישראל".
.
מאיר יבמות
שבוע עמוס על המצייצים שלנו בטוויטר, מקהלת המצייצים, כך נראה, מתרגמת את הציוצים לשטרות ולהרבה יח"צ. חמישיית כתבי עיתון משפחה נשלחו לצייץ ולגונן עבור גפני שבאותה שעה השתתף בשמחת החתונה לבתו של יעקב ולנשטיין במודיעין עילית.

גפני יתרו
פרשיית השחיתות שנגנזה
ואפרופו פרשות שחיתות: ציפור קטנה לחשה לבקליינע על פרשיית שחיתות שבה מעורבים שר במפלגה שאין בה מושחתים יחד עם ראש חרדי שלכאורה קיבל תקציבי עתק לעמותות חרדיות. העיתון שמזוהה עם השמאל הקיצוני "עבד" על התחקיר אך בשל לחצים פוליטיים התחקיר נגנז עד להודעה חדשה.

נחזור למצייצים: איש התקשורת החרדי דודי זילברשלג ויעקב ריבלין התכתשו בקרב ציוצים מביש בטוויטר, זילברשלג שהצטרף למטה של אלי ישי החליט לצאת לשמש הזורחת ולהגיב לכל המשמיצים, מהטוויטר עד קול ברמה. זילברשלג שנפגש השבוע עם ברוך מרזל יעץ לישי לאמץ את תלמיד הרב כהנא לחיקו.

דודי יתרו

שבוע סוער עבר על קבוצת המשפיעים שהתפרקה לאחר ששמונה חברים בכירים בקבוצה נטשו אותה לטובת קבוצה חדשה שנפתחה, יו"ר הקבוצה ודובר הבית בחזון איש שינה את שם הקבוצה: "להשפיע".

ולאחר שבוע רב תהפוכות וספינים ברוך מרזל, השיא את בתו עם בנו של הרב דוב ליאור שהצטרף למחנה ישי. מיכאל בן ארי ולהקתו פיארו את שולחן המזרח.

מרזל יתרו

מס 7 בהעם איתנו, דודי שוומנפלד, נכנס לברכה אצל הרב מאזוז שבירך את שוומנפלד ואמר לו "כשמך כך אתה. שוומנפלד בגמטרייה יושר"…

דודי יתרו 2

ואותו דודי נצפה השבוע כשהוא נוסע באוטובוס 402 בדרך לירושלים, בדרך לכנסת?

דודי יתרו

וביהדות התורה נערכים לבחירות: לאחר שאיצקוביץ ותוצאות זכו במכרז הפרסום של יהדות התורה, בשטח פעילות תוססת: שמוליק גרינברג, משה שיפמן, צביקי לוי ושלומי פולק נצפו בשיחת הערכות לקראת הבחירות.

יתרו שלומי

שר החוץ של "דגל" מנחם שפירא יצא לסיורי בחירות במעוז גור בערד.יתרו שפירא

אך מי שבאמת חורש את השטח ומייצב את יהדות התורה בסקרים, הוא השמיני של דגל, הרב אליעזר סורצקין מ"לב לאחים" שמקריב את נפשו למען המנדט השמיני.

יתרו סורצקין

ואותו סורוצקין נצפה השבוע ביום ראשון בחיפה כשהוא מפקד על היערכות 'לב לאחים' לבחירות, או אם תרצו: מקים את התנזים שלו…6945541345a0bd7485d8ba94d3ad49a2

המפגש המדובר התקיים בביתו של הרב מנחם קפלן, רכז צפון ב'לב לאחים' ויו"ר סניף דגל התורה בחיפה.

ובשעה שדגל חורשים את השטח: בפלג הירושלמי יצאו למסע הזדהות עם ארבעת עצורי פנוביז', חיים אפשטיין שינס מתניים ויחד עם עשרות רכבי הפאר הוא נסע בשיירה עד לטרון.

פלג יתרו

ואותו אפשטין מקבל עידכונים שוטפים על מספר העצורים. יש לו 60 עצורים לטפל… ואווו…

אפשטיין יתרו

הרב מוטי יפה מישיבת מיר נצפה בהפגנת "הפלג"

יתרו הפלג

עוד בפלג הירושלמי: הרב לוין מארגנטינה  נצפה השבוע במרכז בני ברק משוחח עם תלמידים.

יתרו לוין

יעקב וידר מראשי החרדים בליכוד, יצא לרחובות בני ברק ותלה שלטי: "זה או אנחנו או הם"

וידר יתרו

יועץ התקשורת של הרב חיים אמסלם יהודה רובינשטיין ערק ל"שקופים" וישמש כיועץ בצוות הדוברות של ש"ס.

השבים מעבר לים: מרן הרבי מגור נחת בישראל לאחר ביקור בארה"ב וכבר לאחר שעה הגיע לבקר את רעייתו הרבנית המתאוששת בבית החולים.

גור יתרו 2
נפתלי זאבי יו"ר מינהל קהילתי שמונת השכונות עזב את ארצנו במפתיע לטובת מספר ימי חופשה בחו"ל ושב לקראת הערכות לשלג המובטח בשבוע הבא.

 

הצלם שמואל דריי יצא לירח דבש עם הרעייה ‏בלונדון.‏

שמואל דריי יתרו

יהושע וינברגר דובר חסידות בעלזא שב לארץ לאחר שהות בקנדה עם בן האדמו"ר מבעלזא
.
ופינת המזל"טים:

מזל טוב לרבה של העיר תל אביב יפו הרב ישראל מאיר לאו לרגל הולדת הנינה. נכדה לבנו הרב הראשי דוד לאו ובת לידידה לאו.

מזל טוב לקובי(ס) סלע לרגל אירוסי בתו עם בן הציונות הדתית. בקליינע נזכר בימים בהם היה עולה למצעד השבועי ומרושש ברטרים למסעדות, בקליינע מחכה למעטפה עמוסה בשוברים למסעדות.

מזל טוב לדודי מילר ראש הלשכה לפניות הציבור של סיעת דגל התורה בירושלים לרגל הולדת הבת ונכדה לסבא העסקן חיים מילר יו"ר התנועה למען ירושלים.

מזל טוב לסופר המודיע מנחם קלוגמן לרגל שמחת נישואי נכדו בן לבנו חנוך קלוגמן.מזל טוב לגברת משי קידר מנהלת השיוק למגזר החרדי בקופת חולים מאוחדת לרגל שמחת הבר מצווה לבנה.

מזל טוב לאהרן גרנות מעיתון משפחה לרגל הולדת הנכדה החדשה.
בחתונת איש החינוך והתקשורת אריה כהן  הברנז'יה באה לשמח ולשמוח, איציק סודרי ומרזל נצפו.

כהן יתרו 2 כהן יתרו

שמחת קידוש גדולה נערכה בשבת שעברה בבית הכנסת 'אמשינוב' ברחוב בר אילן בירושלים, וזאת לרגל הולדת הנכדה למ"מ ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש. אם תשאלו למה השמחה לא נערכה בחסידות סלונים, אליה יוסי דייטש משתייך. מתברר, כי החתן של דייטש הינו חסיד אמשינוב, אי לכך השמחה נערכה שם.

בשבוע שעבר ערך מנהל הישוב תל ציון וחבר מועצת העיר ירושלים נחמיאל סבן סיור לכתב 'יום ליום' ישראל פרץ בישוב שתחת ניהולו. במהלך הסיור נפרסה מפת תכנון הישוב העתידית על גבי רכב במקום. סבן היה נראה שהינו זקן ורגיל בתוכניות. הספקנו לתעד.

מספר ימים טרם הפרסום בעיתון 'משפחה' כי חסידות ויזניץ הציעה ליהושע פולק להיות חבר כנסת מטעמה במקום חבר הכנסת מוזס- פולק עוד היה עסוק בסגירת הפינות האחרונות בתפקידו כגזבר עיריית ביתר עילית, ורקע לכך, יציאתו לפנסיה. מחליפו בתפקיד ישראל שוובל לשעבר גזבר האגף לחינוך חרדי בעיריית ירושלים.

דודי מילר איש פניות הציבור של סיעת דגל התורה בירושלים הצליח לגרום למשהו שהרבה לא מצליחים, וזה לאחד את שלשת נציגי 'דגל התורה' בירושלים יחד. בחנוכת הבית שערך בביתו החדש בשכונת גילה השתתפו: יצחק פינדורס, ישראל קלרמן ואליעזר ראוכברגר. הנציגים זו לשמוע דברי תורה מהרב אליהו שלזינגר רב השכונה.

נשיא המדינה, הגיע לביקור נדיר בחברון עיר האבות, אך הוא לא מפספס תמונת סלפי עם החזן דב הלר בחברון.

הלר יתרו

הרל"ש של מנחם שפירא אלי ארנד כבר פועל בעניין הגיוס, הלה נצפה כשהוא משוחח עם יו"ר ועד הישיבות ר' חיים אהרן קאופמן.

ראלש יתרו

ויוצרי הסדרה שטיסל ערכו השבוע סצנת ברית יחד עם השחקנים מיכאל אלוני וששון גבאי (פולישוק).

שטיסל יתרו

בני מחלב, מני קרויס, והמתחברים חזרו משבת גיבוש בצפון, בחזור הם קפצו להתברך אצל רבי דוד.

מחלב יתרו  והזמר קובי פרץ מתקרב עוד ליהדות, השבוע הוא פרסם תמונה שבו הוא מניח תפילין.

מניח  יתרו

ולאחד הממי"ם שיצאו השבוע בעקבות הפרעות בפונביז' .

אבא מה עשו לך

ולסיום: הזמר ישי לפידות, נצפה יחד עם כתבים באירוע השקת "קפית" לעיתונאים מהמגזר החרדי והדתי, נצפו אוכלים וסועדים ומדסקסים: מנדי גרוזמן יחד עם נשות פרסום.

קוביס 3 קוביס 2 קוביס 1

שבת שלום! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.