פרשת "האם המזריקה": האם הייתה פוצעת את הילדים במקלחת

חקירת המשטרה העלתה כי מלבד החשד שההורים הזריקו אינסולין לילדיהם על מנת לקבל קצבאות, בשנים האחרונות כמה מילדי המשפחה נזקקו לטיפול בגלל אלימות האם

פרשת ההתעללות בירושלים: הפרשה, בה נחקרת התעללות של זוג הורים חרדים מרמת שלמה בילדיהם, הולכת ומתבררת כמסובכת וקשה. הבוקר (רביעי) פורסם ברשת ב' כי מלבד החשד שהזריקו אינסולין לילדיהם עבור קצבאות, כמה מילדי המשפחה כבר נזקקו לטיפול רפואי בנשים האחרונות בשל פציעות שנגרמו להם כתוצאה מאלימות של האם.

החקירה מהימים האחרונים ביססה חשד שלפיו הילדים הובאו למרפאות עם פציעות שהצריכו טיפול רפואי, זאת כתוצאה ממכות קשות שספגו מהאם – בין השאר באמצעות מקלות עבים שנתפסו בבית המשפחה, פציעות שחלקן נערכו בעודם במקלחת. כל הילדים נחקרו על ידי חוקרי ילדים, וחלקם סיפרו להם על המכות שספגו.

כזכור, אתמול הוארך מעצרה של האם בפעם החמישית, עד יום ראשון. במשטרה דיווחו לבית המשפט על התקדמות בכיוון חדש בחקירה, שפרטיה הוצגו לשופט בדוח חשאי. בינתיים, האם הודתה בחקירתה בהזרקת האינסולין לילד הצעיר במשפחה, בן שנה ושבעה חודשים, שמצבו קשה.

בנוסף, המשטרה הודיעה כי תשלח את האם להסתכלות פסיכיאטרית. זאת, לאחר התייעצות בעניין עם הפרקליטות. עורך דינה התנגד בדיון שהיא תעבור את הבדיקה הפסיכיאטרית בהיותה במעצר, וטען כי ילדי המשפחה לא הועברו לאומנה כפי שנטען, אלא מטופלים בעיקר בידי בני משפחתם האחרים שהתגייסו לטפל בהם.

אב המשפחה כבר אינו במעצר ואף הורשה לראות את ילדיו תחת פיקוח. המשטרה מייחסת גם לו חשדות חמורים, אך פחותים ביחס לסעיפים המיוחסים לאשתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.