פרשת האם המרעיבה: הפרקליטות דורשת עונש שנה מאסר

לפני כארבע שנים וחצי הואשמה האם החרדית בניתוק ילדה ממכונת הזנה. לאחר שירושלים בערה והרוחות סרבו  לגווע ב-2010 חתמה האם על הסדר טיעון והודתה שניתקה את בנה ממכונת ההזנה ובכך הרעיבה אותו. האשה לא נשלחה למאסר בפועל והיא הייתה במעצר בית במשך שלוש שנים.

בפרקליטות טענו לפני כחמישה חודשים כי האם לא עומדת במה שהבטיחה  ולא שולחת את בנה לטיפולים שדרשו ממנה.  בעקבות כך הפרקליטות דרשה להטיל עליה מאסר בפועל. השופט אמנון כהן מבית המשפט המחוזי ירושלים פסק לפני כמה חודשים כי הנושא ייבדק במהלך כמה חודשים נוספים. היום שבה הפרקליטות וטענה כי האם לא עומדת בהתחייבויות. לפיכך, בשלב הטיעונים לעונש, דרשו נציגי הפרקליטות שנת מאסר בפועל.

 האם אמרה במהלך הדיון: "ארבע שנים וחצי אני במעצר בית. במהלך כל התקופה הזאת אני מוכפשת, לא שירותי הרווחה ולא הפרקליטות מסייעים לילדים שלי. מי שמאכיל ומלביש אותם זו אני. שנתיים אני איתם בבית וכולם בריאים ושלמים".

 האם ביקשה: "אחרי תקופה כל כך ארוכה של שיקום אני מבקשת שיניחו לנו ויתנו לנו להמשיך לחיות כמשפחה נורמטיבית, האם טענה עוד: "הייתי ואהיה אימא טובה, מכפישים את שמי מבלי לדעת כלום. כל אחד שיעשה את חשבון הנפש אם הוא רוצה שילדיו ירגישו ככה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.