פרשת האם המרעיבה חוזרת? הפרקליטות תדרוש מאסר לאמא לאחר 4 שנים

סיפור פרשת האמא המרעיבה שאירע עם י.מ בת למשפחה המשתייכת לחצר חסידות תולדות אהרון, נולדה, גדלה, למדה, ואף נישאה בשכונת מאה שערים בירושלים.

במהלך השנים ילדה את חמשת ילדיה שהקטן מביניהם הוא חיימק'ה. ביתה המתפקד וילדיה המטופחים היו לשם דבר עד ש…חיימק'ה, הקטן שבחבורה, חלה ולא נמצא מזור למחלתו.

בגיל שנה וחצי אושפז בהדסה הר הצופים באישפוזים חוזרים ונשנים. ב-12.2.09 עבר להדסה עין כרם ואובחן כסובל מ-FTT הקאות, בעיות, עור ועוד. מכריו והמתנדבות אשר באו לשהות לצדו העריכו כי חיימק'ה סובל ממחלת הסרטן הן בשל מראהו המקריח והרזון אשר שלט בו (במשקל 7 ק"ג בגיל 3). והן מהיותו מאושפז במחלקת אונקולוגיה ילדים, קומה 5 בהדסה עין כרם.

לקוראים שלא יודעים על הסיפור שעורר סערה לפני כ-4 שנים נספר בקצרה כי בית החולים הדסה עין כרם ששם אושפז הילד טען כי האמא מרעיבה את בנה החולה ואף מנתקת לו את צינורית ההזנה של האוכל, הדבר גרם שהמשטרה עצרה את האמא, וזה גרם לסערה גדולה בחסידות תו"א ולהפגנות סוערות בירושלים ובכל ריכוז חרדי.

וכעת הסיפור לא תם, הפרקליטות תדרוש מבית המשפט מאסר ודאי לאמא המרעיבה בטענה שלא קיימה שום תנאים שאותם היא הבטיחה, כחלק מההתחייבויות במסגרת הסדר הטיעון התחייבה האם לעבור טיפולים רפואיים. אולם, בפרקליטות טוענים כי למרות מה שהובטח, האם לא עברה את הטיפולים הרפואיים ולכך דורשים לגזור עליה מאסר מיידי.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.