פרשת ההקלטות: חברי הכנסת של 'דגל' מגיבים: "עסקנים הזוים שמחבלים בפעילותנו"

סערת ההקלטות אינה יורדת מסדר היום. חברי הכנסת החרדים מגיבים בצהרים בחריפות רבה על פרשת ההדלפות מחזון איש 5.

חה״כ יעקב אשר אומר בתגובה: מדובר באנשים הזויים שמנסים לחבל בפעילותם של העסקנים האחראים שדואגים באמת לעולם התורה. בדבריו ציין הרב אשר כי העובדה היא שלמרות שמעמד בני הישיבות אינו מוסדר, אין אף בחור ישיבה שפעל לפי הכללים וניזוק. הדבר היחיד שמעניין את אנשי הקבוצה הזו זה פלגנות לשמה, יצירת פירוד ומחלוקת בציבור הליטאי.

גם חה״כ הרב גפני מגיב על הדלפות וקובע:  "האמירה שיש שינוי במדיניות הגיוס שקרית ואין לה קשר עם המציאות.  מעולם לא היה ולא יהיהכל פשרה בעניין לומדי התורה".

דובר בית מרן הגראי"ל בני רבינוביץ: "צר לי שהידיעה המתבססת על מקורות מגמתיים, כוללים ציטוטים שיקריים שאין בהם כל אחיזה של אמת. אין ולא היה כל קשר ישיר או עקיף בין ביתו של מרן הרב שטיינמן לגורמי הצבא.

דעתו הנחרצת של הרב שטינמן היתה מאז ומעולם ולא השתנתה לרגע, שלא להתפשר בשום תנאי וכי כל בני הישיבות ללא יוצא מן הכלל ימשיכו לשקוד על תלמודם. הדברים הובעו בכתב ובעל פה אין ספור פעמים. בעקבות המצב של היעדר חוק להסדרת מעמדם של בני הישיבות מאז ביטול חוק טל, הרי שהגוף היחידי המוסמך לטפל בדחיית שירותם הצבאי של בני הישיבות, הם ראשי מערכת הבטחון וצה"ל ומשכך, פועלים וימשיכו לפעול עסקני דגל התורה וראשי הישיבות מולם, על מנת לאפשר לבני הישיבות להמשיך לשקוד על תלמודם תוך הסדרת מעמדם".

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קוקר מי הפחיד אתכם שהסרתם את ההקלטות?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • משרד עוה"ד דוד ליבאי אמר להם שמדובר במידע שהושג במירמה ומשך לא ניתן לפרסמו , את הפירסום עצמו לא יהיה ניתן לעצור מכיוון שהוא נימצא אצל אנשים פרטיים שיכולים לעלותו בכל זמן שירצו ורק לאחר פניה של עוה"ד יהיה ניתן לדרוש את הסרתו כך שמבחינה טכנית כל רגע ניתן להעלות לאפורום אחר ולפרסם קישור

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב