סערת ההקלטות: האם מתנהל מו"מ חשאי? האם ההקלטות אמיתיות? רבינוביץ: "מי שיוציא הקלטה נלך למשטרה"

סערת ההקלטות ממשיכה להכות גלים וגולשת גם לכלי התקשורת החילוניים. הויקילקס החרדי כפי שפורסם אתמול (ראשון), גרם לסערה אמיתית ומתמשכת שגורמת לעניין רב בציבור החילוני והחרדי כאחד.

בגלי צה"ל מפרסם הבוקר יאיר שרקי כי מתנהלים מגעים בין אנשי הרב שטינמן לגורמים בצבא על פשרות כאלה ואחרות לקראת דו"ח שקד האמור להתפרסם בקרוב.

הכתב מתבסס על מידע שמגיע לדבריו במייל ומבוסס על ההקלטות המדוברות. גם עיתון 'הארץ' מתייחס לפרשת ההקלטות, בכתבה של יאיר אטינגר חושף העיתון כי קיימים מגעים עם הצבא ונעשים פעולות להגיע לפשרה במתווה הגיוס. אטינגר אמנם מיחס את הדברים לשיחות עם גורמים בצבא אך נראה שהוא מסתמך גם כן על אותם ההקלטות המדוברות.

בתוך כך, בבית הרב שטיינמן דוחים את הטענות מכל וכל. דובר החצר בני רבינוביץ התראיין לפני זמן קצר לרזי ברקאי בגלי צה"ל ואמר כי אין שום הקלטות ומדובר בשקרים. לטענתו, לא מתנהל משא ומתן עם אף גורם בצבא.

גם בראיון ל'קול ברמה' הצהיר רבינוביץ כי "הכל שטויות ואין שום הקלטות", המראיין מוטי לביא עונה לו בתגובה: "איך אתה אומר שאין, אני שמעתי את ההקלטות".

בהמשך, וכאילו לחזק את דברי לביא, מזהיר רבינוביץ את הבחור שמחזיק בהקלטות שלא יעז לפרסם את ההקלטות, רבינוביץ טוען כי זהו עניין פלילי ויכול לסבך קשות את המדליף.

כפי הנראה, האסטרטגיה שמלווה את אנשי החצר היא לפעול בכל דרך למניעת הפרסום של ההקלטה על ידי אמירות כי הפרסום יגרור השלכות פליליות ובכך לגרום שהמידע יישאר ברמת המיילים ושמועות, דבר שיאפשר להם להכחיש את הסיפור ולייחס זאת לגורמים אינטרסנטיים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שום דבר לא חדש . תמיד ידענו שה"חצר" מנהלת מו"מ על גבי הבחורים החלשים סוציואקנומית כדי להשאיר את ה"חזקים". עכשיו יש רק את ההוכחה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב